Thursday, 28 August 2008

IT KEEPS ON GROWING

Ehitustööd käivad täies hoos ja asi hakkab juba täitsa 'veranda' moodi välja nägema. Ehitajad on oma tööga lõpetanud ja telliskivi seina püsti ladunud ning põranda maha valanud. Nendega palju probleemi ei olnud kuigi esimesel hommikul lõikas üks mees juba endale saega keskmise haava jalga ja õnneks oli et meil oli kodus esmaabi karp koos kõige vajalikuga olemas (tänu vanale tuletõrjur Petele).
Eks ma siis puhastasin ja plaasterdasin selle mehe jalga ja salamisi palvetasin et ta ei peaks haiglasse minema kuna siis oleks lükkunud me ehitustööd päeva paari võrra edasi. Õnneks ei tulenud haavast ka palju verd kuna muidu oleksin vist oksendanud ta mõlemad jalad täis.
Noorem ehitaja köhis kogu aeg nagu hobune ja suitsetas vahetpidamatta. Hoidsin sõrmi risti et ta enne meie töid lõpetades kopsuvähki ei sureks....aga tegelikult olid nad head töö tegijad nii et kurta ei saa.
 Eile alustas siis veranda raami kokku panija ja õhtuks oli töö tulemust juba silmaga näha. Täna kuulsin kui ta telefonis rääkis et kuskil on mingi probleem ja et mida nüüd teha. 30 min hiljem oligi ülemus kohal et asja arutada. Mulle nad midagi sellest rääkima ei tulnud nii et ma ei tea mis jama seal on või oli aga noh eks ma hiljem küsi kui mees koju hakkab minema.
Praegu on aed paksult ehitusmaterjale täis ja maja seest poolt näeb ka välja kui sega- summa suvila. Elutoas on välissein suure plaadiga kinni löödud ja toas on seega nii pime nagu koopas. Peale selle on ka enamus ülejäänud tubasid täis vana veranda mööblit ja muud kila kola nii et tihti peab kui karguga asjadest üle hüppama....Ma nii loodan et nad kogu selle ehitusega lõpule saaksid sel nädalalõpul et maja taas valgust täis saada. Peale seda läheb veel nagu nii oma jagu aega kui me ka ka seinad plaasterdatud saame kellegi poolt ja leiame kellegi kes uue puu põranda laoks....

No comments:

Post a Comment