Friday, 19 September 2014

TÄNU BLOGIMISELE

Küll see blogimaailm on ikka imeline!

Sain eelmine nädal kirja ühelt mu lugejalt, keda, ütleme nii, ma vaid blogi kommentaaride kaudu tundsin. Ta pakkus mulle, et kas ma sooviksin tulla temaga teatrisse. Ta sõbranna, kellega ta alguses Londoni teatrisse tulema pidi, ei saanud tulla seega mõtles, et küsib minu käest äkki sooviksin kampa lüüa. Lugeja ise elab Luksemburgis. 

Mul küll on hetkel see kõige kiirem aeg, aga sellisele suurepärasele pakkumisele oli võimatu ära öelda seda enam, et etenduseks oli:
Täna oligi siis see oodatud teatripäev.
Mu tundmatu lugeja osutus super toredaks inimeseks kellega ma väga mõnusa päev Londonis veetsin (enamalt Waterloo jaama lähistel ja South bank-il jalutades ning restoranis lõunat süües).
Kogu teater ning etendus ise olid elamus omaette. Gillian Anderson oli oma rollis 'superb'!!! Tõeliselt nauditav näitleja töö. Suurepärased olid ka teised peaosatäitjad (Ben Foster ja Vanessa Kirby)
Ma olen kindel, et mul mõlgub see etendus veel mitu päeva meelel ja Gilliani vaatan nüüd täiesti uue nurga alt.

Suur aitäh kallis blogilugeja sellise suurepärase päeva eest ja järgmiste kohtumisteni!!!

PS. Tegelikult kuna Mäemamma seda mulle tundmatud blogi lugejat tundis, siis ma teadsin, et tegu ei ole kellegi hulluga :) Päris võõraste inimeste kutseid ma vist ikka nii suure hurraga vastu ei võtaks.

PS1. Mäemamma, me oleme endiselt ikka ka sinu fännid nii, et las see lumi sajab rahus :)

3 comments:

 1. Terekest:) Küll meil oli tõesti tore ja küll sa nüüd kirjutasid ilusasti! Aitäh, et võtsid vaevaks kaasa tulla. Ja no ikka oli hea tükk, väga hea kohe. Ma ka mõtlen sellele mitmendat päeva. Tahaks uuesti vaadata. Tervitused Luksemburgist:)

  ReplyDelete
 2. Tere
  tundsin, et pean ka end "üles andma" olen Teie blogi pidev lugeja. Septembris ilmselt kohtusin Teiega Ülemiste Apollos, siis ühepoolselt -:)

  Jõudu blogitamisel.

  ReplyDelete
 3. Jah raamatupoodides on mind Eestis olles vist kõige kergem kohata :) :)

  ReplyDelete