Sunday, 24 February 2013

EESTI SÜNNIPÄEV

Meie alustasime Eesti sünnipäeva tähistamisega juba eile. Juhtus nii, et meile tulid külla ühed eestlased Inglismaalt. Taaskord peame tõdema kui fantastiline asi see blogimine ikka on, kuna me saime oma külalistega tuttavaks just nimelt läbi blogimise. Nii mõnigi teist siin teab ja loeb sellist vahvat blogi nagu Eva ja Co Londonis ja vot just selle pere rahvas meil eile külas käiski. Ütleme nii, et meil kõigil oli nii tore, et me ei pannudki tähele kui juba õhtu käes oli. Mul ei tulnud isegi kordagi meelde päeva jooksul pilti teha, nii lõbus olemine oli. Tavaliselt me tegelikult Eesti Vabariigi sünnipäeva ei tähista ja kui külalisi ei oleks tulnud, siis vaevalt oleks isegi sellele rohkem mõelnud, kui vahest ehk Eesti lehte lugedes. Mitte et mul midagi selle tähistamise vastu oleks, aga see lihtsalt ei kuulu automaatselt meie poolt tähistavate tähtpäevade hulka. 

Aga nüüd, kui ikkagi eestlased olid külla tulemas, siis otsustasin natuke pingutada ja vähemalt söögitoa lipukestega ära kaunistada. 
Siis mõtlesin, et trükiks internetist nalja pärast ka presidendi pildi välja ja riputaks selle seinale. Mõeldud tehtu ning foto sai seinale kinnitatud. 
Ma ei mäletagi enam kuidas, aga mingil ajal mainisid me külalised, et kuidas nii, et meil on presidendi pilt seinal, aga kuninganna oma ei ole? Nad arvasid, et meil ongi päriselt Ilves raamitult kodu kaunistamas. Külla tulles olid nad seda kohe märganud ja mõelnud, et oh oo, et sellist asja nad ei olegi varem kuskil näinud, et kellegil presidendi pilt lausa kodus seinal :) 
Jumal tänatud et see jutu sees meil ikka välja tuli, kuna muidu oleks külalised koju läinud arusaamaga, et me veedamegi oma pidusöögid alati Presidendi silma all ja seda tähelepanekut ka kindlasti laiemas ringis jaganud.
Ma küll kvalifitseerun igati väliseestlaste nimekirja, aga no nii patriootlikuks ma ennast veel tunnistada ei saa, et presidendi fotot seinale riputaks. 

Pilti me veel maha võtnud ei ole. Sobib teine nii ilusti sinna raami. Ei tea, võib olla peaks teise sinna jätmagi, ha ha ha :)

PALJU ÕNNE EESTI!


7 comments:

 1. Suur aitäh suurepärase vastuvõtu eest! Nii lõbusat Eesti Vabariigi Aastapäeva Laupäeva (no nagu jõululaupäev või jaanilaupev) polegi meil veel olnud. Ja see Härra Ilvese "raamitud pildi" nali ajab ikka veel naerma. Ma kergelt lühinägelikuna ei saanud teisest laua otsast üldse aru, et see "sohk" on :)
  Ma poleks kunagi arvanud, et tänu blogile nii toredaid sõpru leida võib! Elu on täis toredaid üllatusi!
  Kogu meie kamp saadab tervitusi!
  Eva

  ReplyDelete
 2. Väga tore idee president seinale panna, selle peale ise poleks tulnudki. Võtan järgmine kord šnitti!

  ReplyDelete
 3. Oi, kui lahe... Ma oleks ka tahtnud teie seltsis olla!

  ReplyDelete
 4. Oi, kui tore! Nüüd on siis Eva pere ka Teie imelisest külalislahkusest osa saanud! Juhuuu! Ja varsti ronime köik koos Teile samal ajal külla ja teeme siukse peo, et kogu Chessington pead käte vahel hoiab ;-)

  ReplyDelete
 5. Pange tasakaaluks teise seina kuninganna ka, ruumi paistab olevat. Las nad siis valvavad oma raudse pilguga teie sòòmaaegu. Juhul muidugi kui teil kana kurku kinni ei jàà...

  ReplyDelete
 6. Meie tähistame Vabariigi aastapäeva igal aastal oma sõbrannadega. Ja kuna ma nüüd Hiiumaale kolisin siis 24-nda hommikul istusin bussile et ette võtta 5-tunnine reis sinna ja viie tunnine reis tagasi et lihtsalt aastapäeva sõpradega tähistada :) Aga järgmisel aastal tulevad nemad Hiiumaale.

  ReplyDelete