Thursday, 26 March 2020

MEDITSIINITÖÖTAJATE AUKS

Täna paluti Inglismaa kõigil inimestel kell 8 õhtul oma koduakendest meditsiinitöötajate kiituseks ja austuseks plaksutada.
Kuna meie oleme väga tänulikud kohaliku meditsiinisüsteemi ja meditsiinitöötajate eest ka ilma koroonaviiruse juhtumita, siis otsutsime ka meie aknale plaksutama minna. 
Pilt võetud ühe meie kohaliku jalgpalliklubi instagrami kontolt
Mul endal suuri ootusi ei olnud, sest kuna me elame eramajade rajoonis ja mitte üldse majaderohkel tänaval, siis arvasime, et ega me sellest plaksutamisest kahjuks otseselt suurt elamust ei saa. Et saab olema enam-vähem sama lugu, kui me vana-aasta õhtul jookseme õhinal aknale rakette vaatama ja hea kui ühegi raketi taevast leiame.

AGA, kohe kui olime akna lahti teinud kostsid me kõrvu plaksutused ja inimeste hõisked. See oli nii liigutav ja võimas elamus!!! Võin vaid ette kujutada (ja hiljem nägin ka kohaliku naabruskonna Facebooki lehelt ja telekast erinevaid klippe) kui võimas see plaksutamine võis veel olla majaderohkel tänaval või kortermajade akendest välja vaadates. 

Siit paar telekast võetud pilti

Inimesed uudistesaadete kontorihoones plaksutamas
Üks tänav põja Londonis


Pilt Jamie Oliveri Insta kontolt


Princess Charlotte,  Prince Louis and George of Cambridge 
plaksutamas


Paar päeva tagasi testiti ka Prints Charles-il koroonaviirus. Õnneks paistab ta seda kergelt põdema.


Hoidku jumal meie Kuningannat selle viiruse eest!!


Siit saab näha pilte Londonist enne ja pärast lukku minemist.

EDIT: Täna, 27.märtsil diagnoositi ka meie peaministril Boris Johnsonil koronaviirus. Õnneks ka temal väga kerges vormis...vähemalt praeguste andmete kohaselt.

5 comments:

 1. Ainult kuningannat?
  Piret

  ReplyDelete
  Replies
  1. See ei vaja eraldi märkimist, et loomulikult on mu sooviks et mitte keegi ei peaks läbi selle viiruse, või mis tahes haigusesse surema, aga jah, kuningakoda silmas pidades, siis Kuninganna on ju see kõige tähtsam inimene kuningakojas ja kuna ta on nii vana ka veel kõigele lisaks, siis oleks ikka väga jube ja kurb kui see oleks koroonaviirus mis ta siit ilmast viiks.
   Mul on väga suur austus ja imetlus Kuninganna vastu!

   Delete
 2. Midagi peab meid sel raskel ajal ühendama ja kokku tooma … kasvõi plaksutamine. Tunned et sa ei ole üksi ja kergem hakkab . Aitäh

  ReplyDelete