Saturday, 29 September 2018

KUUBIK MAJA

Edasi liikusime CUBE HOUSE uudistama. Kuubik majakesed asuvad Rotterdami suure ja uhke turuhoone juures ning kuna meil oli plaan ka seda suurt turgu imetlema minna, siis parkisimegi auto turuhoone all asuvasse parklasse. 


Õues tibutas sel ajal taas vihma, aga õnneks vaid tibutas.

Need kuubik majad nägid väga eriskummalised välja. Majad on ehitatud rohkem kui 30 aastat tagasi ja kokku on seal platsil 38 maja. 


Väljast vaadatuna oli väga raske aru saada kuidas on ühes sellises majas üldse võimalik elada. Õnneks ei olnud meil vaja selle üle pikalt pead murda, sest ühte sellist kuubikut on kõigil huvilistel võimalik ka seest poolt imetleda. Nimelt on maja number 70 omanik teinud oma kuubikust Kijk-Kubus Muuseumi mis on avatud iga päev kella 10:00-18:00. Pilet maksab täiskasvanutele 3 eurot ja lastele 1.20.
Meelde peab vaid jätma, et pileti eest saab ainult sularahas maksta (vähemalt sel ajal kui meie seal käisime)

Seest näeb maja tõesti täitsa normaalne välja, kuigi ise ma sellises majas elada ei tahaks. Kardinaid oleks vist ka hirmus raske selliste akende ette muretseda :-)
Kahjuks avastasin ma alles peale meie reisi, et AirBnb kaudu oleks võimalik paaris kuubik majas ka ööbida. Näiteks selles ja selles ja selles. See oleks küll äge kogemus olnud, aga vähemalt saime ühte sellist maja ka ilma ööbimata seest näha.

No comments:

Post a comment