Tuesday, 23 July 2019

PIDU

Eelmisel laupäeval tähistasime sugulastega Pete ema 80. juubelit. Tegelikult oli ta õige sünnipäev juba juuni keskel, millal ta ka oma kingituse kätte sai, aga pidu otsustasime pidada alles nüüd.
Pidu toimus Pete venna juures kuhu olid kokku tulnud lähisugulased nii lähedalt, kui kaugelt (päris kaugel elavad sugulased kahjuks tulla ei saanud).

Pikka juttu ei tule, panen mälestuseks vaid terve hunniku pilte.


Pete ema räägib meile mingit hullu juttu

Pete vend Petele massaži tegemas


Kui kõik lapsed ja osa sugulasi olid ära koju läinud, siis lasti Elsa vabaks, et Greta saaks Elsaga enne lahkumist mängida. Greta oli nii-nii õnnelik! Ta oli terve päeva seda hetke oodanud.
Pete venna naine tegi ühte väga maitsvat kooki spetsiaalselt minu jaoks. Tegin retseptist pilti, et kunagi hiljem ka ise sama kooki kodus teha. Otsustasin need pildid siia ülesse panna, et mul oleks endal hiljem kerge seda retsepti leida ja et ka teie sellest retseptist osa saaksite. Laktoositalumatud peavad lihtsalt tavalise või asemel laktoosivaba võid kasutama ja gluteenitalumatud gluteenivaba küpsetuspulbrit.
6 comments:

 1. Pete ema näeb välja pigem 70 kui 80. Ja ma vist olen mingit väga sarnast kooki teinud, on küll hea!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Annan Pete emale komplimendi edasi :-)

   Peaaegu 70-sed on kaks teist inimest selles pundis :-)

   Delete
 2. Soliidse ea kohta on mõlemad Pete’i vanemad väga noorusliku välimusega, kohe üldse ei pakuks, et tegu on 80ndate piirimaile jäävate inimestega :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii huvitav, et juba mitmed eestlased on seda mulle öelnud (mitte küll kõik läbi blogi).
   Ma ise ei näe üldse, et nad kuidagi nooremad kui nad tegelikult on välja näevad, sest minu arvates näevadki 80-aastased sellised. 70.aastsed näevad välja nagu mu piltidel olev halli habeme ja prillidega mees ja musta kampsuniga naine (see mees saab kohe 70-seks ja naine on paar aastat noorem) :-)

   Delete
 3. Ja ah, see aed!!! Nii tasakaalus ja nutikas ja hubane ja see taimestik! Ja tegelikult väike aed, eks? Ma lähen nüüd oma aeda ümber planeerima...:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pete venna naine on aednik ja eks sellepärast tal ongi nii ilus aed. Iga kord kui me seal käime on midagi taas muutunud kas majas sees või siis aias :-)
   Ma seekord aiast küll palju pilte ei teinud, sest ühes eelmise aasta postituses ma juba panin üsna palju pilte ta aiast.

   Delete