Wednesday, 31 July 2019

13. PULMA-AASTAPÄEV

Pulma-aastapäeva käisime tähistamas tegelikult juba 14. juulil, sest Greta oli sel päeval terve päeva sõbranna sünnipäeval ja meil oli hea võimalus vaba päeva pulma-aastapäevana tähistada, kuigi õige päev on 30.juuli. Mingit suurt tähistamist me ei korraldanud, läksime vaid välja sööma ja täiseti juhuslikult täpselt samasse kohta kuhu eelmiselgi aastal...isegi täpselt sama laua taha istusime. 
Päikseprille ma muidugi ei taibanud taas kaasa võtta ja seega istusin kogu õhtu silmad kissis.   Pete tahtis midagi erilist tellida ja tellis vähi. Kuna me vähki just igapäev ei söö, siis pidi Pete kiiresti internetist uurima kuidas vähi söömine üldse välja näeb :D


Kui me magustoit lauda toodi, siis me hakkasime naerma, sest see nägi välja kui mingi miniatuurne nukumööbli eine. Pete juustulaud kujutas endast mini juustu tükikesi ja VIIT viinamarja, ekspresso (mida serveeritaksegi mini tassist) ja minu sokolaadipott mis samuti peabki mini olema, sest sisu on nii rammus et rohkem ei jõuakski ära süüa. Mitte et me kurtnud oleks, aga see lihtsalt nägi välja nagu nukudele mõeldud piknik...ok, juustulaud oleks võinud küll natuke suurem olla ja viinamarju samuti üks väike kobar mitte viis marja. 

 Kui ma olin oma sokolaadipoti tühjaks söönud, leidsin ma poti põhjast ühe väikese südame.


6 comments:

 1. Vist homaar ikka mitte vähk. Vähk on ikka pisike.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võimalik, ma sellist asja nagu homaar eesti keeles ei teagi. Ma tõlkisin lobsteri lihtsalt vähiks-merevähiks :-)

   Delete
 2. Ilusad inimesed, kaunid hetked :)

  ReplyDelete
 3. Nii armas! Ja üle poole teel hõbepulmadeni! Kuna meil just ka eile aastapäev oli, siis oli huvitav järele vaadata - 13. aastapäev on Eestis pits, Saksamaal ja Venemaal maikelluke, Hollandis vask, Suurbritannias nöör, USAs karusnahk, Prantsusmaal latv (?!) - valik on suur:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilusat pulma-aastapäeva ka teile!
   Väike parandus- UK-s on ikka ka pits mitte nöör. Ma küll enne ei teadnud, aga sinu jutu peale hakkasin uurima. Nöör tundus kuidagi väga karmina :-)

   Delete
 4. Prantsusmaal on ka maikelluke, ma ei tea kust see imelik tõlge on Vikipeediasse tulnud.

  ReplyDelete