Tuesday, 23 April 2019

KELLELE PUHKUSE LÕPP, KELLELE ALGUS

Greta kahenädalane koolivaheaeg sai tänasega otsa ja loodetavasti järgmised 5 nädalat, kuni järgmise koolivaheajani, mööduvad tavapärases rütmis ja rutiinis. 

Kuna meil Gretaga juhtus seekord olema eriti tegus koolivaheaeg ning Inglismaa kodus veetsime me sellest ajast vaid loetud päevad, siis mina loen oma puhkuse alguseks pigem tänast päeva :-)

Nädalasele Eesti reisile lisaks veetsime me lihavõttepühad sel korral hoopis perega Prantsusmaal, Belgias, Luxembourgis ja Saksamaal ringi sõites. Kuna meil on lihavõttepühade ajal alati nii reede, kui ka esmaspäev vabad, siis igati ideaalne aeg väikesele reisule minna, seda enam, et Pete nagunii sel ajal töölt vaba. 

Kokku olime ära 3 päeva ning sõitsime selle ajaga maha üle 1200km. Paremat reisi ja ilma ei oleks osanud soovidagi. Nii Inglismaal, kui ka Luxembourgis ja Saksamaal, olid kõik need päevad +24- +25 kraadi sooja ja päike lõõskas kohati nii palavalt, et ma oleks city break-i asemel hoopis kuskil rannaliival soovinud lamada. 


Blogimisele sellised tihedad reisid muidugi kaasa ei aita, sest ma pole veel Eesti postitustekagi veel korralikult alustada saanud, kui nüüd juba uue reisi materjal kaelas istub. Eelmise aasta Belgia ja Hollandi reisist ei ole ma blogisse ikka veel jõudnud ühtegi märki maha panna, kuigi tegu oli ka siis super laheda reisiga mida ma kindlasti siia jäädvustada tahan.
Aga ma proovin tubli olla ja juba täna veel ühe postitusega ühele poole saada, või siis vähemalt kõik pildid ära töödelda ning sorteerida blogipostituste jaoks. 

2 comments:

  1. Mida ma siit loen prsegu? Miks te just siis Luksemburgis pidite käima, kui me Eestis olime? Teinekord ikka kooskõlasta:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ah seda on hea kuulda et sa sel ajal Eestis olid, sest kuna me veetsime Luxembourgis vaid päeva (ja öö) ja see oli selline perekeskne reis, siis poleks olnudki õiget aega otseselt kokkusaamiseks. Ma tegelikult olin täiesti ära unustanud, et sa ju elad Lux-s. Ainult siis, kui Sirjale mainisin, et meil minek ja ta sind tervitada palus taipasin, et appikene sa jah pesitsed just seal :-) Nii et see on hetkel mulle suureks lohutuseks, et sa samal ajal poleks nagunii seal olnud :-) Kallistused!

      Delete