Monday, 10 September 2018

VANALINNAS VANAISAGA

Postitan nüüd järjest mitu lihtsalt pildipostitust, et Eesti reisipostitustega kiiresti ühele poole saada. Vanalinna piltidest ei saa mul kunagi küllalt ja seega laon neid rahus siia blogisse aasta aasta järel ritta. Vahet ei ole et paljud pildid võib-olla juba korduvad, sest eks aastatega linn ikka muutu ka ja kui mitte just linn, siis vähemalt kaamera ette jäänud Greta :)

Paar fotot 2018 aasta suve Lillefestivalilt

        
Mul on plaan pensionile jäädes selliseid sussikesi tikkima hakata. Ma küll ei tea mida ma nende tikitud sussikestega pärast peale hakkan, aga tikkimine mulle meeldib, eriti veel kui tegemist nii värviliste mustritega. 
Vanalinn on alati nii ilus ja võluv ning vahet ei ole kui palju kordi sa seal juba ringi oled käinud, ikka on võimalik leida midagi uut ja huvitavat nii silmale kui hingele.  


Sel korral saime vanaisa ja tädi I-ga kokku vanalinnas. Meil oli hästi mõnus kohtumine ja Gretal oli hea meel taas vanaisa näha. 
Restorani WC olid nii ilusad pildid seinal ja kassiga plaadid põrandal. Otseloomulikult oli vaja kohe pilti teha :)No comments:

Post a Comment