Friday, 7 September 2018

SUVI SUGULASTEGA 1

Eesti postitustega on alati see häda, et Eestist naastes tuleb  päriselu kohe peale koos uute käimiste ja sündmustega ning alati jääb ajast puudus, et kõik meie Eesti tegemised siia blogisse jäädvustatud saaks. Mul on nii mõnigi eelmise suve Eesti-teemalised postitused veel tegemata ja nüüd hakkan ka juba selle aastase reisi postitustega jänni jääma.
Aga ma ikka loodan, et ehk ajapikku suudan ma ikka ka vanad lood siia 'päevikusse' kirja saada. Kuna Gretal algas eile kool, siis on mul vähemalt nüüd päeval regulaarselt rohkem oma aega et jälle postitusi vorpima hakata.

Eestis käies saame me alati oma sugulastega kokku. Kõiki sugulasi meil muidugi igakord ei õnnestu näha, aga kuna me suvel oleme kohal ikka nats pikemalt kui nädala, siis enamus kohtumisi toimuvadki just suvel.

Ühed me sugulased on eriti toredad just selles mõttes, et nad on ALATI väga huvitatud meiega kohtuma ja alati ka leiavad aega et kohtumine toimuks. 
Kui me tavaliselt oleme kas M pere või nende vanemate koju külla läinud (kas siis Kosele või Raplasse), siis sel korral toimus meie väikene kohting M töö juures (showroom-is) Tallinnas. Ma olin selle kohtingu üle veel eriti elevil, sest M firma on üks väga äge firma ja ma olen juba pikalt tahtnud ta showroomi oma silmaga näha.

Nagu te pildilt juba näha võisite, siis on tegu sellise firmaga nagu 'HUNTERIOR'. Majja astudes avanes justkui täiesti teine maailm. Ma loodan et ma sisse astudes ikka taipasin M teretada, sest praegu mäletan ma küll vaid seda, kuidas ma justkui natuke joobesse jäid kogu sellest ilust ja võlust  mis mulle vastu vaatas.

Mingeid imelisi pilte ma seal kahjuks ei teinud, aga Hunterior-il on ka instakonto kus on lõputult imeilusaid fotosid ja neid lisandub sinna iga päevaga aina juurde.Kuigi tegelikult selle showroom-is olevad asjad ei ole otseselt meie stiil, siis sellele vaatamata leidsin ma paar eset mis peaaegu oleks ka minu kohvrisse rännanud. Ühed sellised puidust sarved oleks peaaegu ostnud, aga kuna ma ei olnud kindel kas need ka mu kohvrisse ära mahuvad ning lõpuks hakkasin üldse kahtlema kas ma kodus leiaksin nendele sarvedele õige koha, siis jäid sarved siiski sel korral ostmata. 
Siin üks pilt lastest sel suvel...

...ja üks 3 aastat tagasi

Poisid naabri koera eest peidus

Kogu kamp 
(miinus mina, kes ma kaamera taga olin ja M abikaasa kes samal ajal tööl oli).


Greta uued lemmikud


Suvi 2015

Suvi 2018

Postitasin nüüd tagantjärele ka eelmise suve kohtumise selle sama kambaga M kodus

2 comments:

  1. Oi ma olen juba Hunteriori Instakontol pikemat aega silma peal hoidnud. Väga lahe

    ReplyDelete
    Replies
    1. Vaata siis kuidas- mina fännan sinu sugulaste Raamatukoi poodi ja sina minu sugulaste Hunteriori 'poodi' :) Väike maailm...või noh väike Eesti, mis ju tegelikult ongi nii väike :)

      Delete