Friday, 14 September 2018

HAMBAD KASVAVAD NAGU SEENED PEALE VIHMA

Gretal tuleb hetkel suhu korraga 6 uut hammast (võimalik et ka 7, ma lihtsalt ei näe sinna taha nii hästi). Kaks nendest (võib-olla ka kolm) on tarkusehambad. 
Ma ei kujuta ette mis tunne see võib olla kui su igemetest nii mitu hammast korraga läbi pressib. Ta ise ei tee küll teist nägugi. 
Laps kasvab. Silmnähtavalt. Õnneks jalad on tal vist mõneks ajaks kasvamise lõpetanud, sest uusi koolikingi ma talle hankima ei pidanud (ta jalanumber on juba praegu 3-4UK ehk 36Euro ringis).

Märgatavalt kasvab ka hajameelsus. Eile koolist tulles istus klaveritoolile, et klaveritunniks harjutama hakata. Enne kui käed klahvidele tõstis andis teada, et võtab sokid ära. Sokke jalast ära tirides aga oli südamest üllatunud kui leidis ühe sokipaari asemel jalast kaks paari sokke!!! 

Vaatas neid sokke kui ilmaimet ning sai siis aru, et ta oli kooli kehalisekasvatuse tunni ajal ära unustanud, et tal on ju juba paar valgeid sokke jalas ning tõmbas rahumeeli veel ka kekakotis olevad valged sokid juba olemasolevatele sokkidele peale!?! 
Uskumatu et tal kingad pigistama ei hakanud. Või siis hakkasid, aga ta ei pannud tähele.

No comments:

Post a Comment