Wednesday, 27 June 2018

SUGULASTEGA SUVE NAUTIMAS 2

Eelmises postituses mainisin, et käisime Pete venna juures ja lubasin sellest eraldi postituse teha. Mitte et mul sellest väiksema ringi sugulastega kokkusaamiset midagi erilist või huvitavat kirjutada oleks, vaid tahan lihtsalt mälestuseks need pildid ka blogisse panna.

Pete venna juurde tulid kokku peale meie veel Pete vanemad ja Pete onu oma naisega. Kutsutud oli ka Pete noorem õde koos perega, aga kahjuks ei olnud nad sel päeval vabad. Kuna Pete isa selg tegi talle ikka veel nii palju haiget et ise ta ei oleks saanud autot juhtida, siis pakkusime neile küüti.

Pete venna perel on hästi ilus aed. Eks üheks selleks põhjuseks ole ka see, et Pete vennanaine on aednik. Mul on hädasti ta abi vaja meie aia disainimisel ja ta lubaski järgmine kord kui meile külla tuleb mind nats sel teemal aidata. Me oleme siin juba peaaegu 3 aastat elanud, aga me pole aiaga veel midagi ette võtnud. Mitte et ma tahaks siia mingit iluaeda luua, aga paar väikest põõsakest ja mõned lilled, sellele lisaks mis meil siin juba on, ikka.

Aga nüüd lihtsalt pildid
Greta ja koer Elsa palli mängimas

See on vaikselt juba natuke nagu traditsiooniks saanud, et me suviti Pete venna juures külas käime (nad elavad meist kuskil 30-40 min autosõidu kaugusel, ehk lähedal). Avastasin, et 2016 aasta pildid ongi jäänud blogisse panemata. Parandasin selle vea ära ja neid pilte saab nüüd näha SIIN.

1 comment:

  1. Minu üheks nõrkuseks on imelised inglise aiad (lossidest rääkimata). Vist ei ole ainsatki saadete inglise aedadest, mis mul vaatamata oleks jäänud. Rääkimata paljudest-paljudest piltidest...kahju ainult, et kõik taimed/puud/põõsad Eesti kliimas vastu ei pea.

    ReplyDelete