Thursday, 5 April 2018

HINGETOIT

Kaks (või natuke vähem) nädalat tagasi tuli meile külla Mäemamma. Ootasime seda kohtumist pikkisilmi, sest sellest ajast kui meie neil viimati Sveitsis külas käisime või nemad meil Londonis oli möödas juba natuke liiga palju aega. 
Mäemamma sattus siia ilusti just sel ajal kui Greta veel viimaseid päevi koolireisil oli ja meil oli võimalus paar pikka päeva Londonis veeta, ilma et ma Greta kooli viimise ja toomisega piiratud oleks olnud. 

Ja Londonis me siis ka hullasime. Võtsime nii Londonilt, kui ka ükesteiselt, nii palju kui selle lühikese ajaga võimalik võtta oli. Pidasime maha meeletult pikki jutumaratone, samal ajal kui me jalad läbisid omakorda eraldi maratoni distantse. Paaril korral tundsime, et nüüd KOHE on vaja midagi magusat, et energiapatareisid täita ning sööstsime lähimasse poodi et endale gluteeni ja piimavabu muffineid või porgandikooki osta. 

Ah, see kõik oli nii, nii võrratu!

Siit mõned pildid mälestuseks
Tate ModernPicasso näitus oli suurepärane. Ma ei ole kunagi otseselt Picasso fän olnud, aga võib olla ka sellepärast, et ma ei ole minu teada varem tema maale päriselus oma silmaga näinud. Bruges-i ja Londoni Picasso näitused olid oma loomult väga erinevad, aga samas minu jaoks väga muljetavaldavad mõlemad (Bruges näitusest kirjutasin SIIN).Ma ei tea miks, aga mulle hirmsasti meeldis see maal
Ja see maal sobiks minu arvates nii hästi kuskile ujula või spa seinale :)Londoni Hiinalinna idud 
Käisime Hiinalinna supermarketis seenel
ja banaanilehti imetlemas
Testisime mingeid magusaid Hiina blönnikesi (väga huvitava maitsega olid)
Meie plaani kuulusid ka loomulikult raamatupoed, raamatupoed, raamatupoed
Üks pood suurem kui teine
Väiksed hingetõmbed restoranis, kuigi süües puhkasid vaid me jalad, suud tegid selle eest topelt tööd.
Väike sissepõige Londoni kuulsasse Liberty kaubamajja
Kuulsad Liberty kangad

Ja nii müüakse meil siin toidupoodides nartsisse 
Ma ei hakkagi siia midagi muud lisaks kirjutama, sest Mäemamma ütles juba kõik nii ilusti ära SIIN :)

No comments:

Post a Comment