Saturday, 20 January 2018

XMAS SUGULASTEGA OSA 2

Kurvastasime natuke et meil ei õnnestunud Pete venda ja ta peret boxing day-l näha, aga mis seal ikka kurvastada. Telefon kätte ja väike kõne ning oligi juba uus vendade-õdede kokkusaamine organiseeritud. 
29.detsembri õhtul leidsimegi end Pete venna ukse taga kella laskmas. 

Greta oli üliõnnelik, et sai koer Elsat jälle näha ja katsuda


Terve õhtu jooksul lapsed vist muud ei teinudki kui vaid mängisid koeraga. Kuna nad tegid seda teises toas, täiskasvanute silme alt ära, siis ei olnud seal kedagi ka nendega pidevalt õiendamas :) Seega said lapsed rahus lapsed olla.
Ega mul ei olegi siia midagi erilist kokku kirjutada. Pildid annavad õhtust juba ise hea ülevaate. Sõime, jõime ja ajasime juttu. Oli mõnus, nagu alati.


Ah ja, Pete venna noorim poeg rääkis mul ühe huvitava seiga oma elust. Nimelt õpib ta hetkel teist aastat Birminghami ülikoolis algkooliõpetajaks. Kui ma siis küsisin, et kuidas talle ülikoolis meeldib, vastas ta, et õppejõud ei ole just eriti asjalikud, aga muidu on OK. Ega tal endal ei olegi otsest sisemist kutset just algkooliõpetajaks saada, aga ta vähemalt tahab mingi algbaasi kätte saada kust siis hiljem edasi liikuda. Tegelikult olid ta vanemad pikalt ta ülikooli mineku vastu, sest nad ei soovinud, et poeg pärast ülikooli lõppu iseseisvat elu £40 000 suuruse võlaga alustama peab. 

Praktika kohta ütles noormees, et õnneks see küll enam hullemaks minna ei saa. Nimelt on neil iga õppeaasta jooksul ette nähtud teatud tunnid praktikat. Kuu või paar tagasi oligi ta siis ühes Birminghami algkoolis nädalakese praktikal olnud. Ta õpetas vist Year 5 lapsi, kes on 9-10 aastased, või oli ta Year 6 kus on 10-11 aastased õpilased
Ta ütles, et kuna see oli nii hull kogemus, siis järgmised praktikad saavad vaid paremad olla. 

Nimelt oli seal klassis, kus ta praktikal oli, 3 autisti, vist mingi 5 käitumishäiretega last, 2 last kelle mõlemad vanemad olid vangis, 1 laps kellel oli anger management problems (viha kontrolliga probleeme) ning veel paar välismaalast sinna otsa. Ütles, et õnneks pidi neid vaid tunni või kaks korraga õpetama, et tervet päeva ta seal küll ei oleks suutnud vastu pidada. Samas muidugi praktika mõttes väga hea kogemus. 


Õhtu juurest ei puudnud loomulikult ka jälle väikesed kingitused lastele. Sel korral siis vaid Pete vennapere poolt. 

Mina Elsaga selfitamas
Lapsed lasid Elsal vahepeal õnneks ikka ka süüa ja õue pissile minna, aga mitte küll pikalt. Pärast läks üheks intensiivseks looma treenimiseks jälle lahti :)Sel ajal kui lapsed ühes toas lollitasid, lollitasid teises toas täiskasvanud. Ma näitasin teistee kuidas saab taaskasutada Xmas crackers :)

Suur juustutaldrik õhtu lõpetuseks

7 comments:

 1. Replies
  1. Ah?
   Olen kahel fotol ja mõlemal naeratan!?!

   Delete
 2. Kena oled aga jah see naeratus on alati rohkem selline "kinnine naeratus". Aga noh ega eestlasel ei tule see "päris" naeratus välja, rohkem selline muigamine. Aga tõsiselt alati imestan seda kinnise suuga naeratust. Kohe vabandan ette, ei tea ju põhjusi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alati imestad? :) Nende paari pildi peal mis minust siin blogis on naeratan ma nii kinniste, kui ka lahtiste naeratustega. Ma ei tea, ma ise ei tule selle peale, et enda naeratusi pildistamise eel analüüsima hakata või et selline asi kedagi häirida võiks :) Ma ise ei oskaks teiste juures sellist asja üldse tähele panna. Naeratan nii nagu hetkel loomulikult naeratan, mingit muud põhjust nagu ei olegi :) Olengi lihtsalt selline :)

   PS. panin siia teksti ohtralt 'naeratusi' et te ei arvaks, et ma nüüd solvusin või kurjaks sain nende kommentaaride peale :)

   Delete
 3. No mitte ainult selle postituse põhjal aga loomulikult arvan et sul on õigus naearatada kuidas soovid.
  Eks jah, olemegi nagu oleme, pole mõtet põdeda. Oled ikka kena naine ja pole vaja nii endast välja minna, lihtsalt oli tähelepanek.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väike parandus-mina ei põe kohe kindlasti ning endast välja pole ka läinud :) Ei näinud probleemi enne, ega näe ka nüüd.

   Delete
 4. hahaa, see ei ole nüüd küll asi, millele toreda postituse lõpus tähelepanu peaks juhtima :D olge normaalsed ;)

  ReplyDelete