Friday, 30 June 2017

MALLORCA- pilte Palma ostutänavalt

Osturetkele me Palmasse kohe kindlasti ei läinud (kuigi üks ema Greta koolist ütles mulle, et talle nii meeldib just Palmas shoppata) ning otseselt ostutänavale ka ei plaaninud sihti seada, aga kord kui me sinna juba sattunud olime, siis loomulikult uudistasime ringi.
Ma olen alati imetlenud neid ilusaid Hispaani sandaletikesi. Näevad välja sellised lihtsad ja nunnud. Eriti veel laste omad. Jalas aga ei näe üldse nii ilusad ja nunnud välja kui poelettidel. Ma olen mitmel korral neid poodi ostma läinud, aga iga kord on ostmata jäänud. Nüüd siis teen neist vaid pilte.


Seda pilti tehes ma ei pööranud erilist tähelepanu nendele värvilistele papudele. Nüüd alles vaatan ja mõtlen, et sealt poest oleks ma nii mõnegi papupaariga lahkunud. 

Sellises poes ei suudaks vist ükski taimetoitlane töötada. Ei tea mis tunne oleks sedasi päevade viisi rippuvate vorstide alla istuda? Mul on tunne, et ma isegi ei peaks sellises poes pikalt vastu, kuigi mulle liha täitsa maitseb. Poeukse ees oli küll ka hulgaliselt taimset kraami, aga sellegi poolest ma vist ei jõuaks tööpäeva lõppu ära oodata, et lõpuks koju salatipead kallistama saaks. 

Vorstipoe kõrval asus aga kohe selline pood, nii et ühest äärmusest teise :)
Lahtist jäätist oli mitmes kohas, aga pulgajäätised olid täielik defitsiit. Üks jäätisepood oli veel eriti ühke nii müüdava jäätiste, kui ka laes rippuva lühtri poolest. Kas te sellises poes nagu PARDIpoes olete varem käinud? Vot Mallorcal on vannipiilupartidel täitsa oma pood.Isegi Pipi parti oli võimalik osta
ja kuninganna Elizabeth II rõõmsalt Elvise kõrval külastajatele lehvitamas
Kassi fännide pood oligi viimane pood kuhu me korraks sisse põikasime (teadagi kelle soovil). Selleks ajaks olime juba omadega täitsa läbi ja suurem osa poode ka siestale läinud ning oma uksed sulgenud. 


No comments:

Post a Comment