Friday, 6 January 2017

JÕULUD SÕPRADEGA

Kui me olime sugulaste jõulupeoga ühele poole saanud oli meil üks päev aega hinge tõmmata, uuesti poes toidu järgi käia ja köögis taaskord mööblit natuke ringi tõsta. 29 detsembril olid meile me kallid sõbrad külla kutsutud. 
Huvitav oli see, et just jõulude ajal oli meil siin sellised karged ja härmatisega ilmad. Miinuskraade ei olnud, aga aias oli rohi pidevalt härmatisega kaetud (nagu pildilt näha on). Kohe aga kui jõulud läbi said, kadus ka härmatis. 

See on juba traditsiooniks saanud, et jõulude ajal just nende kahe perekonnaga kokku saame. Sel korral oli küll oht, et kokkusaamine jaanuari peale edasi lükkub, sest tüdrukutel oli meetult palju õppida ning õppimisele lisaks käivad nad nüüd ka nädalalõppudel tööl, aga õnneks nad siiski ohverdasid ühe vaba päeva meie jõulusöömingu jaoks. 

Kuuse alla olid loomulikult jälle uued kingid ilmunud. Pildil meie kingid külalistele.Otsustasime külalistele lambapraadi pakkuda. Kuna õiged jõulud olid juba läbi, siis olime kindlad, et kõigil on kalkunist juba isu täis söödud ja seepärast pistsime hoopis kaks suurt lambajalga ahju. Söök tuli väga hea, aga nagu ikka selliste koduste suurte kostitamistega, siis mul ei ole kunagi aega nende ajal korralikult süüa ja kui külalised olid lahkunud siis mul oli ikka veel nälg.


Crackers time
Kroonid pähe ja söömine võib alataPeale sööki avasime taas kingitusiGreta teadis, et ta saab kingiks superhero tüdrukud ja ta tõesti ei jõudnud ära oodata millal ta saab oma pakid avada. 
Nagu alati, siis Gretale tuuakse iga pere poolt rohkem kui üks kingitus. Ma olen alla andnud ja enam ei protesti selle vastu, sest see ainult solvaks inimesi. Kui nemad suurest armastusest tahavad nii teha, siis ei ole minul õigust neilt seda kinkimisrõõmu ära võtta. 
Mis teha kui meil nii palju armsaid sõpru on :) Greta soovis ja sai kingiks pildil olevad vasakult esimese, teise ja viienda superhero tüdruku. 

Tänukallistused


Ja veel palju kallistusi
Ja meie järjekordne Von Trapp family photo
(Ükskord tegime pilti kus pildil mina Pete ja kõikide lastega ja tuttavad siis ütlesid, et see on Von Trapp perepilt. Need kes ei tea, siis Von Trapp pere on Heliseva muusika filmist-muusikalist.)
Kaks aastat tagasi 2014 nägi sama pere välja selline

2016 jõulud-2011 jõulud


Taas üks väike laulmine. Sel korral vaid Greta esituses

   
Ja siis mõned mängud


Ja oligi jälle üks meeletult tore päev seljataga ning külalistel aeg koju sõitma hakata. 

Meile tulid aga uued külalised juba järgmisel päeval.

2 comments:

  1. kenad pyhad olid teil!! tore on pilte vaadata ja jouluhongu nautida teie pere pidustustuste kaudu.
    vaike nouanne- sa voiksid piltidel lahtise suuga naeratada, nyyd jaab veidi selline mulje nagu sa vastu tahtmist oleksid pildi peale jaanud, ja hambad ristis selle 'piina' ara kannatad.

    ReplyDelete
  2. Ma tahtlikult ei naerata piltidelt lahtis suuga, sest tavaliselt ei tule sellised pildid ilusad välja :)

    ReplyDelete