Sunday, 17 April 2016

TORE NÄDALALÕPP

No ei tule mul seda blogimise vaimu hetkel kuidagi peale, kuigi nii palju igasugu postitusi ootab valmis kirjutamist ja postitamist. 
Panen praegu siia paar pilti meie nädalalõpust ja proovin varsti tagasi blogimise lainele saada.

Laupäeval käisime ühel mõnusal sünnipäeval blogija Mrs B juures.
Mõnusale seltskonnale lisaks sain ma peol ka sünnipäevatordist mõnu tunda. See pildil olev lilla tort ei sisalda ei piimatooteid, gluteeni, suhkrut ega sojat, ega mingeid toiduvärve või muid mürke. Tegu siis toortordiga mis mulle väga maitses (kuigi ega tordil mingit erilist maitset otseselt ei olnud). Järgmine kord telli ka oma sünnipäevale või jõuludeks samalt firmalt midagi. Ma ise ei julge kunagi mingite eriliste tortide või kookide tellimise või ostmisega katsetama hakata, aga kuna nüüd on tort ära maitstud, siis ei ole tellides vaja midagi karta.
Toortorti sõigi sünnipäevalaps, mina ja veel üks teine külaline, ülejäänud sõid 'normaalset' torti mis samuti väga ilus välja nägi ja hästi maitses.
Sünnipäevalaps (juubilar) nägi suurepärane välja, aga ma ei hakka praegu siia oma blogisse tema suurt pilti välja panema. Kusjuures see toortort sobis kui valatud sünnipäevalapse kleidiga kokku. Need kes Mrs B-d tunnevad ja teavad on neid pilte ka juba kindlasti ise näinud :)
Selle pildi näppasin ta käest. Kuna ma ise olin pildistaja rollis siis ega ma ise eriti piltidele ei jäänud. 
Nii kaua kui õues oli valge, mürasid ja jooksid lapsed ringi, aga mingi aeg lõppes asi ikkagi kas i-Padi või arvuti taga. Tänapäeva nooruse värk :) 
Greta ainukese tüdrukuna pidas ilusti kuni kella 23-ni vastu. Poisid olid selleks ajaks juba voodis magamas kui me lõpuks koju tulime.
Hommikul magasime peaegu kella 10-ni mis on meie majas väga haruldane nähtus. Kiired koolitööd ja siis viis Pete Greta ja ta sõbranna parki mängima.


Mina koristasin sel ajal maja ja pesin pesu. Nüüd jooksen magama enne kui uus päev algab.

4 comments:

 1. Oo, kas need viimased pildid on "pargist"? Nii lahe, paljajalu (loe: ei mingeid kaasikilde liiva sees ja ilm nii soe ;))! Meil sadas täna lund.

  ReplyDelete
 2. Ha, ha, meile lubatakse ka lumesadu kuskil Inglismaa kandis, aga saab näha mida nad selle lumesaju all mõtlevad. Siin on tegelikult mõned aastad tagasi aprillis üsna palju lund maha tulnud küll...paariks tunniks :)

  Aga jah meil siin ikka tunduvalt soojem kui Eestis. Vahepeal oli juba täitsa 20 kraadi ja isegi mina käisin lühikeste varrukatega ringi. Need pargi pildid ei ole küll sel päeval tehtud kui nii soe oli, aga nii mingi 14 või 16 kraadi küll. Kui aus olla siis mina seal vees ja liivas paljajalu ei oleks mingi hinna eest olnud, aga tegu ju Inglise lastega kes ka 5 kraadi juures ilma mingi probleemita palja sääri ringi lippavad :) :)

  ReplyDelete
 3. Alles nuud nagin seda postitust. Sa blogid nii tihti, et ma magan tihti moned asjad maha :)

  ReplyDelete
 4. Kuule mul on ikka vahepeal üsna pikad vahed :) Aga siis kirjutan mitu postitust korraga valmis ja postitan need järjest üks postitus per päev. Tihedamini kui sina aga küll jah :)

  ReplyDelete