Sunday, 27 December 2015

VÄIKE TRADITSIOONILINE JÕULUKOOSVIIBIMINE SÕPRADEGA

Tavaliselt oleme me igal aastal sõpradega enda kodus jõulusöömingu korraldanud. Seda siis nädal või paar enne õigeid jõule. Sel aastal aga otsustasime selle peo meie juures ära jätta, sest uues kodus on meil praegu vaid üks ahi, millega suurele hulgale inimestele ei ole võimalik pidusööki küpsetada. Järgmiseks jõuluks on meil loodetavasti juba uus köök koos topelt ahjudega nii, et eks siis teeme kõik ära jäetud peod tagant järgi tagasi. 

Leppisime sõpradega kokku, et sel korral sõidame hoopis meie neile külla. Nad elavad meist üsna kaugel, nii umbes tunni ja poole autosõidu kaugusel. Me teised, sama kamba sõbrad, elavad peaaegu nende kõrval majas nii, et meil oli võimalus ka neid samal ajal näha.
Siit mälestuseks vaid paar pilti, sest nende kodu on väga väike ja mis ma seal ikka nii väga pidevalt pildistan.


Tegu hästi toredate sõpradega, kellega on alati väga tore ja lõbus koos aega viita. Sõime, mängisime mänge ja vahetasime kingitusi. Kingitusi teeme alati lastele, aga eks ikka kui külla minna siis võtame midagi ka pererahvale kingiks kaasa ja nemad alati annavad ka kas mingi lillepoti ja magusat meile kingituseks. 
Greta sai nende kahe pere käest kingituseks kaks playmobil komplekti ja ühe lego stiili märkmiku, ning natuke sokolaadi. 


Kahjuks teise pere liikmetest ei olegi ühtegi korraliku pilti, aga eks ma siis jäädvusta järgmisel korral korralikumalt.

No comments:

Post a comment