Wednesday, 23 December 2015

NATUKE MUUSIKAST JA POES KÄIMISEST (taas)

Keegi linkis FB-s videot kus Pariisi rongijaamas kaks suvalist reisijat klaverit mängima hakkasid. Täpsemalt siis SEDA artiklit

Mõtlesin, et noh vaatan siis ka natuke seda klippi, kuna tavaliselt ma eriti ei viitsi selliste videodega jamada (välja arvatud kui videol on inimesed keda tunnen). Hakkasin vaatama ja jäingi vaatama. Video oli küll üsna pikk, aga samas piisavalt haarav ja igati vägev. Ümisesin seda viisi pärast veel pikka aega. Kui Pete koju tuli pistsin video ka talle nina alla vaatamiseks. Pete vaatas natuke aega, aga siis kaotas huvi ning ütles et talle aitab, et seal ei ole midagi erilist, mehed mängivad vaid kolme akordi.
Video ise nägi välja selline
      
Kui Pete mu natuke pettunud nägu nägi (no ma ju ikka tahtsin, et ta videot natuke kauem oleks vaadanud), hüppas ta diivanilt püsti, kõndis klaveri juurde ning ütles, vaata-kuula ise kui ei usu
Mulle küll ei oleks mingit tõestust olnud vaja, sest ma ju tean nagunii väga hästi, et Pete suudab klaveril lugusid järgi mängida vaid korra neid eelnevalt kuulnud olles ja oleks vabalt võinud olla üks nendest rongijaamas olevatest meestest. 

Rääkides siin Petest, siis ta käis mul siin vahepeal taas poes asju tagasi viimas. Sel korral palusin ma tal ühe asja H&M tagasi viia ning Gretale tellitud aluspüksid MOTHERCARE poest ära tuua. Ma ei tahtnud postikulusid maksta ja koju toimetamist mitu päeva oodata, seega tegin tellimuse pood. Kontrollisin veel Pete käest üle, et kas ta ikka teab kus Mothercare pood asjub ja ütlesin, et kuna ma maksin Pay Pal-iga siis tal pole isegi mu pangakaardi vaja neile poes näidata. Sel korral näitasin näpuga veel H&M kilekoti peale ja ütlesin, et vihje on siin millisesse poodi täna pead minema :)
Pilt internetist

Pete tuli poest tagasi ning teatas mulle uhkelt, et sai oma ülesandega hakkama, tagastamisega polnud mingit probleemi sel korral olnud. Tänasin Pete ja jätkasin oma tegemistega. Hiljem küsisin, et kuhu ta Greta aluspüksid viis, et kas pani juba Greta tuppa või kuhugile mujale? Pete selle peale, et mis aluspüksid? 
Nagu hiljem selgus, siis mees oli küll nii nagu kästud Mothecare poodi kõndinud, seal H&M kotti vaadanud, aga kuna ta sealt kotist ei leidnud midagi Mothecare poodi tagastamiseks, siis lihtsalt kõndis poest uuesti välja!!!! Kõik see jutt tellitud aluspükstest ja Pay Pal-iga maksmisest oli selgelt tema jaoks juba liiga palju infot, et korralikult meelde jätta. Oleks siis mehel taipu olnud, et mulle poest helistada ja asi üle kontrollida, et mis värk selle Mothecare poega oli, aga ei :)

Egas midagi, homme (tegelikult täna, sest kirjutamise ajal on kell juba 1 öösel) siis aga uuele katsele. Ma praegu mõtlengi, et kas peaks talle korralikud juhised puust ja punaseks ette tegema, et garanteerida, et lapsel ikka pühade ajal pükse jalga oleks panna :)

1 comment:

  1. Nüüd hilja juba muidugi aga tee nimekiri kaasa asjadest mida peab tegema:-)

    ReplyDelete