Sunday, 20 December 2015

LÕPUKS...

...jõudsime oma tegemistega nii kaugele, et käisime raamaturiiuleid ostmas ja ma sain lõpuks kõik oma raamatud kastidest välja tõsta. Oh, milline mõnu ja rahuldus. Ma nüüd aeg ajalt käin raamaturiiulitest tahtlikult mööda, et seda ilu imetleda. 
Ma tean, olen natuke hull :)

Esimese hooga ladusin lihtsalt raamatud enam vähem suvaliselt riiulitele, aga kohe kui rohkem aega saan siis järjestan ilusti korralikuma süsteemi järgi. 
Ma olen sel aastal üldse hirmus vähe raamatuid saanud lugeda. Loodan, et järgmisel aastal saab mul olema rohkem lugemis võimalusi. Tervelt kaks riiulitäit raamatuid ootavad lugemist. Saaks vaid kuidagi Petega jutule, et ta oleks nõus õhtuti väikese lambivalgusel magama jääma, sest taskulambiga tekinurga all peidus olles on üsna väsitav lugeda.

Mõnusaid raamatuelamusi ka kõigile teistele järgmiseks aastaks!4 comments:

 1. Osta nö. Booklight, kinnitad raamatukaane külge ja väike lamp valgustab ainult raamatu lk. Ei sega teisi, kes tahavad magada.
  Lase jouludeks kinkida, nägin hiljuti amazones, aga neid on igal pool.

  ReplyDelete
 2. Mul on neil väikeseid raamatu labikesi juba paar tükki olnud. Nendega on see lugu, et need lambid kestvad väga vähe aega ja poole ajast on nii häguse valgusega, et mul on mobla valguses palju valgem lugeda. Üks selline lamp 'suri' veel mu käte vahel ühel ööl sellise ootamatu pauguga, et mul pärast veel pikka aega käed värisesid ja oli raske magama jääda :) :)
  Aga pean tõesti uurima äkki leian mõne natuke suurema ja parema.

  ReplyDelete
 3. Ta ei ole nõus silmaklappidega magama.

  ReplyDelete