Thursday, 31 December 2015

KAADRITAGUSED PILDID

Kuidagi on nii juhtunud, et jõulude ajal teeme ühe ühise pildi. Sel aastal ei olnud seda üldse plaanis ja kui aus olla siis mul ei olnud perepildi tegemine üldse meeleski. Kui meelde tuli siis oli ilm õues nii hall ja pime, et mul ei olnud mingit tahtmist pildistamisega jändama hakata. 

Siis aga tuli äkki 23 detsembril päike välja ja ma mõtlesin, et kuidas me siis nüüd jätame selle ühe aasta vahele kui kõik teised aastat on pilti tehtud. Egas midagi kamandasin kõik välja ukse ette istuma. Ega me keegi polnud asjast eriti huvitatud ja kõik vingusid omajagu.

Võttis aega mis ta võttis, aga lõpuks õnnestus mul siiski 100 erineva kaadri seast ka üks normaalne pilt leida.
Siit aga väike seeria mis tegelikult kaadri taga toimus
 Esimeste proovipiltide kohta ei saa eriti kobiseda siit mõned natuke naljakamad

1 comment:

  1. No oli küll naljakaid kaadreid, eriti nende viimaste hulgas. Ilmselt igaüks kes on kogenud teab ka et näiteks selfiesid tehes võib tulla mida imelisemaid võtteid ja tavaliselt mida rohkem püüad seda enam metsa poole tulemus on. Või on ainult minuga nii ?!
    Siinkohal kasutan võimalust ja soovin teie armsale perele Väga Head Uut Aastat ja toredaid ettevõtmisi ja nauditavat argielu! Siis jätkub ka toredat materjali mida siin blogis meiega jagada.
    Alice, tänud Sulle et oled jaganud meiega nii paljut huvitavat ja minu Londoni-igatsust nii mitmel korral leevendanud. Edu edaspidiseks!

    ReplyDelete