Monday, 28 December 2015

JÕULUPÄRG

Kuna meil on siin suur suguvõsa ja tuttavate ringkond siis jõulude ajal tavaliselt alati palju sagimist ning toredaid külastusi või külalisi.
Seega sai enne jõule taas käidud väikest kingitust viimas ühe meie tuttava tädi juures. Tegu hästi tegusa ja toreda naisega, kes alati oma aega teiste inimeste abistamiseks kasutab ja kes alati kõikide sünnipäevad ja tähtpäevad meeles peab. 

Ma leidsin internetist ühe toreda idee jõulupärja tegemiseks ja mõtlesin ühe sellise pärja just sellele tädile teha (suure lillekorvile lisaks mida tädi ise soovis)
Üllatavalt hästi kukkus välja 

Tädi oli mandariinipärjast nii vaimustatud, et ta pani selle kohe oma välisuksele rippuma (selles mõttes siis, et seda enne söömist ka pärja otstarbena kasutada). Ma küll ise pärast mõtlesin, et loodetavasti ei saja vihm mandariinide ümber olevale kilele peale, sest siis see sulaks ära ja mandariinid kukuks maha.


Mul oli plaan selliseid pärgi ka veel teistele sõpradele teha, aga huvitaval kombe,l kui ma järgmist pärga tegema hakkasin, siis see ei tulnud enam üldse välja. Ma ei teagi milles probleem oli ja kuna enne külla minekut ei olnud enam palju aeg selle pärjaga jamada, siis jätsin tegemata. Ma arvan, et kuna ma kasutasin natuke suuremaid mandariine, siis võib olla olid need liiga rasked ja seepärast jäi pärg väga loperguseks ja polnud kinniseotult üldse pärja nägu. 
Kuna aga esimene pärg tuli väga ilus välja siis kui mitte sel aastal, siis järmiste jõulude ajal proovin kindlasti uuesti teha.

No comments:

Post a comment