Thursday, 31 December 2015

BOXING DAY

26 detsembril, ehk siis Inglise Boxing Day, veetsime me mõned tunnid Pete õe juures. Läksime kella kolmeks päeval ja koju tulime õhtul kuskil 9 ajal.
Ei midagi erilist, lihtsalt mõnus ja kodune koosviibimine koos söögiga. Lastel lõbus koos mängida ja täiskasvanutega lobiseda ja nalja teha. Pete õe lapsed avasid meie poolt antud kingid ja Greta nened poolt antud jõulukingid.
Siit pigem minu enda jaoks väikene video. Ei midagi erilist. Lapsed mängisid üle tunni peitust. Peitsid ühte väikest Playmobil printsessi üheteise eest ära. 

Greta sai kingiks lego loomakliiniku
Me alati palume kõigil Gretale vaid ÜHE asja kinkida, aga see palve on asjata, sest kõik nagunii kingivad alati rohkem. Nad vaatavd seda selle järgi, et meie kingime nende kolmele lapsele kingitusi ja kulutame palju rohkem raha kui nemad ja siis tahavad alati ka Gretale natuke rohkem kui ühe kingi anda. Nii ta siis saigi veel ühe väikese Lego komplekti ja Playmobil kuju (millega nad siis pärast peitust mängisid).

Järjekordne mõnus jõulupüha koos perega ja sugulastega

2 comments:

  1. Ja minu mealiest need pildid on ju hiljem veel nii hindamatud! Minu mehe perekond alati mossitab, kui ma pilte hakkan tegema, mis tähendab omakorda, et on juba kolm või neli aastat, kui meil pole koos ühtegi pilti (eriti pühade ajal). Ja kui mina pilte ei tee, siis ei tee neid keegi. :(
    Ja kõige sellega tahtsin öelda, et mul on Greta (ja ta nieces) hea meel, et nad neid pilte aastate pärast vaadata saavad :)

    ReplyDelete
  2. Kas nad mossitavad sellepärast, et ei soovi pildile jääda, noh et arvavad et on nii koledad ja mis meid ikka pildistada, või lihtsalt neile ei meeldi kui sa neid kaameraga 'piinad'?

    Tõesti kurb kui nii on, sest sugulaste lapsed ju jäävad pärast meie laste sugulasteks ja tore oleks kui nad siis läbi saaks ja ühte hoiaks, ning samamoodi jõule ja muid sündmusi koos korraldaks. Proovi ikka peale pressid ja neid pilte teha. Äkki harjuvad ära :) Võimalik et aastaid hiljem on nende sugulasete lapsed sulle tänulik, et võtsid vaevaks pilte teha. Praegu nad veel liiga väikesed ja ei oska sellele mõelda või seda hinnata.

    ReplyDelete