Friday, 18 December 2015

ARTCLUB

Taas on siia jäänud nii pikk vahe. Ma ikka mõnel päeval olen proovinud blogida, aga pole kuigi kaugele jõudnud. Pimedate õhtute tõttu tundub päev nagunii poole lühemana ja nii see aeg jooksebki käest. 
Õnneks täna on Gretal viimane koolipäev ja ma olen juba kõik äratused moblast ära kustutanud. Milline vabadus :) Ehk õnnestub mul nüüd ka järgmisel nädalal blogiga järjele saada enne kui uus aasta peale tuleb.

See postitus tuleb aga taas selline kiire- pauhh ja tehtud :)
Nimelt on Greta nüüd paar kuud peale kooli koolis kunstiringis käinud. Nad teevad seal igasugu põnevaid asju ja ma panen mälestuseks siia mõned Greta tehtud tööd ülesse.


Ma muigasin natuke kui nägin kuidas Greta oli iga töö peale kuskile nurka oma nime initsiaalid pannud.
Õun kolme erineva tehnikaga joonistatud. Tegelikult sellest kollektsioonist puuduv veel ka vesivärvidega joonistatud õun, aga kuna Greta ei olnud selle tulemusega üldse rahul siis ei lubanud ta mul sellest õunast isegi mitte pilti teha. Ühe korraliku kunstiringi juurde kuulub ka üks korralik natüürmort :) Ma küll ei tea mis see keskmine suur 'mägi' pildid on, aga ma vaatan, et pudel ja kann on kõik ilusasti ruumiliselt paberile talletatud.

Mulle endale meeldib väga see öökullidega pilt. See on tehtud puidust aluse peale. 

2 comments:

  1. ma millegipärast usun, et natüürmordi pildi peal see "mägi" on drapeeritud kangas (noh tavaliselt on nii :)).
    Ilusad tööd. Mulle meeldis tibu/lind - väga hea taust :) ja muidugi õunad!

    ReplyDelete
  2. Marmelaad, sul on tõesti vits õigus, et tegu mingi kangaga. Tavaliselt natüürmortidel on jah mingi kanga tükk mängus :) Ma olen ise kooliajal kunstiklassis küllalt neid natüürmorte maalinud, oleks isegi pidanud teadma. Ma unustan Gretalt küsida, kui meelde tuleb siis ta kas magab või on kodust ära (nagu praegu :)

    Ilusaid jõule sulle!

    ReplyDelete