Monday, 21 December 2015

ABIVALMIS MEES

Saatsin Pete üks päev poodi paari Greta riietuseset tagasi viima. Ta oli nagunii trenni minemas ja seega pood jäi teele ette. Ma vahetevahel ikka kasutan teda sellisteks 'tagasiviimise' teenuseks :)

Andsin mehele koti ja kviitungi kätte ja palusin tal pusad Gap-i tagasi viia. 
Ma ei tea kuidas teie meestega lood on, aga minu mees tihti lihtsalt tegutseb. Ta on alati väga entusiastlik, abivalmis ja 'ready to go' tüüpi mees, aga tihti on tal see tegutsemise impulss suurem kui mõtlemise või tähelepanu oma :) 

Oligi siis Pete mu suure kotiga poodi sisse marssinud, pikas järjekorras kaua seisnud (jõulud ju tulemas) ja kui lõpuks tema kord kätte oli jõudnud kotis olevad Greta pusad letti löönud. Poemüüja oli teda suurte silmadega vaadanud ja öelnud, et ta väga vabandab, aga tema neid asju küll mitte mingil juhul tagasi võtta ei saa! 

Pete oli siis omakorda suurte silmadega müüjat vaadanud ja täiesti segaduses olnud ning uurinud, et kuidas nii, et tal on ju kviitung olemas?

Naine oli siis talle öelnud, et nende pood on NEXT ja nad müüvad ja võtavad tagasi vaid NEXTi tooteid, Pete kraam on aga GAP poest!!!!

Ma üldse ei imesta, ainult naeran, sest tegu on TÜÜPILISE PETEGA :) Tal aegajalt ikka juhtub samalaadseid asju, aga see viimane seik on küll masterklass.

Pete oli siis käes olevat kilekotti jõllitanud ning poemüüja oli öelnud et jah, vihje on kilekotil
ja ka tagastavatel pusadel (mis nägid välja sellised)!!!8 comments:

 1. hahahha :D minu mees on ka täiesti võimeline taolise tembuga hakkama saama :D

  ReplyDelete
 2. Olen 2 poisi ema ja suurema roomuga saadan oma mehe poistele jalatseid,riideid, jms ostma..siis jamavad oma paar-kolm tundi poes, oeh, hea meel:-)

  ReplyDelete
 3. MInu mehel läheb poes midagi ostes aeg maksimum paar minutit. Astub sisse ja ostab :)
  Aga ma kujutan ette, et kolm tundi ilma mehe ja lasteta olla liigitub juba täitsa mini puhkuse alla :)

  ReplyDelete
 4. Tead, kui naljakas on näha kui 3 meest poes ostusid teevad, ja minu eesmärk on ka olnud, et poisid oskavad ise riideid osta (ilma et mammakene taustal midagi soovitab) ja tavaliselt on neil "tegemist" oma 3 tundi😁
  Ja not bad , on vägagi stiilsed ( nad on ka juba 13 ja 16a)

  ReplyDelete
 5. No 13 ja 16 aastaste poistega on muidugi lugu täiesti teine. Nende jaoks on välimus väga tähtis. Tüdrukud ja värgid ;) ;)

  Ega siis selles eas tõesti enam ema maitse järgi riides ei käida (kuigi emal võib muidugi ka olla täitsa 16 aastaste poistega kokku minev maitse :) Ma kujutan ette, et 16 aastased lapsed käivad juba ise poes endale riideid ostmas ilma ühegi vanemata.
  Samas ma kujutan väga hästi ette su poegi isaga sedasi shoppamas ja minu arvates on see väga armas, et kolm meest sedasi koos toimetavad :)

  ReplyDelete
 6. No jah, eks lapsed on erinevad.mu poisid vabatahtlikult riideid lähe ostma( kui siis isaga) ja tead, mul on hea meel et nad üldse seda teevad..kuid see tüdrukute teema..arvan, et olen oma "ema" mullis praegu..tead kui raske on last "lahti jätta"..

  ReplyDelete
 7. Muidugi, muidugi, ega ma ju ei tea tegelikult midagi veel nii vanade laste riieteostu kommetest :) Ma lihtsalt kirjutasin eeskuju võttes meie siinsetest sugulastest ja tuttavatest nii poistest kui tüdrukutest :)

  Mul küll ise ei oska veel ettegi kujutada mida üldse tähendab nii suure lapse emaks olemine. Mul see kõik alles ees ja mul on tunne, et ega need aastad kerged olema ei saa :)
  Sulle aga jõudu ja jaksu ning mõnusaid jõule perega!

  ReplyDelete
 8. Loomulikult, häid pühi teile ka..ega see pubeka iga nii hirmus ka pole:-) noored on täitsa toredad!

  ReplyDelete