Sunday, 8 November 2015

KOHTUMINE SNOOPY-GA

Ma olin kunagi väga suur Snoopy fän. Ma ei teagi miks, aga millegipärast sümpatiseeris mulle hirmsasti see must-valge koer ja nagu korralikule fännile kombeks kogusin ma kõiksugu asju mis selle koeraga seotud oli. 
Tegelikult igasugu Peanuts multikad jätavad mind külmaks, sest need on üldjuhul igavad, aga koomiksites on selle eest väga palju häid filosoofilisi ütlusi. Ma kunagi kasutasin neid koomikseid oma psühholoogia ja teraapiakursuse kirjandeid kirjutades.

Kuigi suuremast osast kogutud fänni kraamist olen ma tänaseks lahti saanud, siis paar 'kullatükki' on mul siiski veel alles. Näiteks nagu kõik originaal vanaaegsed (60ndate aastate) koomiksid. Kõigi all pean silmas siiski enamus mitte kõik, sest paar enam nõutud raamatud on mu kogumikust puudu.

Kuna üks mu hea sõbranna kes enne elas Inglismaal, aga kelle abikaasa on ameeriklane ja kes hiljem oma perega Ameerikasse kolis, teadis mu Snoopy hullusest, siis tema saatis mulle vanasti ikka alati igasugu põnevat Snoopy kraami. Ameerikas on ju Peanuts-Snoopy olnud kordadest kuulsam kui mujal maailmas. 
Nii saatistki ta mulle Peanuts 65 aasta juubeli puhul välja antud spetsiaalseid marke ja spetsiaalse juubeliraha (see pilt on võetud internetist, sest minu kopikas on hetkel kuskile kasti sisse pakitud).
Enam ma küll mingit fännikraami ei kogu, aga vahel poes käies ja Snoopy-t nähes paneb südame korraks kiiremini lööma küll. 
Nii juhtus ka eile, kui ma läksin Gretale Gap-ist peoseelikut otsima. 

Kuna meil on kohe kinno tulemas uus Snoopy film, siis GAP on oma riietekollektsiooni ka vastavalt täiendanud. Kui Paddington Bear film välja tuli, siis müüsid nad ka üli nunnusid Paddingtoni teemalisi riideid mida ma näitasin teile SELLES postituses.
Ega need riided nüüd tegelikult midagi nii erilist ka ei ole. Ma ütleks, et oli üsna pettunud, seda enam, et need paar asja mida nad siis Greta vanustele pakkusid olid ikka üsna magedad (ma ei hakanud neid siin isegi mitte eraldi välja tooma). Väikeste poiste riided olidki enamuses need nunnukad. 
Aga sellegi poolest oli tore Snoopy-t sedasi ootamatult poes kohata :)
1 comment:

  1. Mina olin kaa väiksemana Snoopy fänn! Mitte küll kogumishullustuse all aga algas see sellest kui isa mulle Kanaari saartelt Snoopy pildiga talvesaapad tõi. Kandsin nad ribadeks! Kui täiskasvanutele Snoopy särke Eestis leiduks, ostaksin kõhklemata :)

    ReplyDelete