Sunday, 25 October 2015

VAIKUS

Siia on taas paus sisse tulnud ja seda mitmel eri põhjusel. Eelmine nädal oli meie pere jaoks eriti raske nädal. Üks kurb või halb uudis teise järgi. Saime teada kahe meile väga kalli inimese raskest haigestumisest, ühe sugulase surmast ning üks aastatagune asi tuli taguotsast hammustama. Tänaseks oleme enam-vähem esimesest shokist üle saanud aga fakt on see, et edasi peame koos nende uudistega elama.
Paar päeva ma lausa kartsin oma mailiboxi avada, sest eelmised kurvad uudised tulid sinna põhimõtteliselt üks teise järel, ühel korral koguni vaid 3 minutise vahega.

Blogimiseks pole olnud aega ka sellepärast, et majas on pidevalt mingi töö mis tegemist vajab ja kui ma siis lõpuks õhtul või päeval korraks maha istun, siis blogimiseks pole enam ei jaksu ega vaimu. Paar postitust on küll postitamist ootamas, aga saab näha kui ruttu ma need siia ülesse jõuan panna. 

Kõigele lisakas on meil järgmine nädal ka veel koolivaheaeg mis tähendab, et siis on Petele lisaks ka iga päev Greta siin kodus ja kirjutamiseks vaikset hetke veelgi raskem leida. Aga lootust siiski on, sest Pete tahab Gretaga nii kinno kui ujuma minna ja kuna Pete lõpetab töö päeval kella 14 ajal, siis paistab, et mul vist ikkagi õnnestub mõni õhtupoolik vaid endale saada. Samuti avaldas Greta soovi kahepäevasele Strictly Come Dancing (Tantsud Tähtedega) kursusele minna mis kestab 9.30-15.00 nii, et kui neil seal veel kohti on, siis kahel päeval on ta ikkagi osa päevast kodust ära. 
Samas taas ei pea jälle järgmine nädal kella peale ärkama ja see on puhas nauding. 

Kõigele lisaks on mul juba 2 nädalat kõrv, või kõrvad lukus olnud. Algul arvasin, et küll läheb ise üle, sest vahel on kinni ja vahel on lahti. Vahepeal võtsin isegi allergia siirupit arvates, et kuna me magame siin praegu mingi vana ja tolmuse vaiba peal ning maja on igasugu värvi ja muid lõhnu täis, et võib olla on tegu lihtsalt tolmuallergiaga. Siirup aga ei avanud ei kinnist nina ega kinniseid kõrvu. Küll aga avastasin ma et see on suurepärane unerohi :)
Üks sügisene pilt meie maja eest

5 comments:

 1. kurb kuulda halbadest uudistest... Ent kiiret kosumist teile!

  ReplyDelete
 2. Kullakesed, jama kui halbu uudiseid tuleb :(

  ReplyDelete
 3. Kurb kuulda et Teie peresse muret on tulnud. Kuigi see ei lohuta, aga eks elus käivadki rõõmud ja mured käsikäes. Loodetavasti teil on see rõõmudepool ikka valdav! Lootust vaid südameisse et homne päev toob helgemat.

  ReplyDelete
 4. Tean, mida tunned...minule oli selline septembri lòpp-oktoobri algus :(

  ReplyDelete
 5. Kahju kuulda, et kurvalt on läinud. Mõtlen teile!

  ReplyDelete