Wednesday, 16 September 2015

ÜKS PÄEV...

...käis Greta Petega Londonis. Nemad tahtsid minna, minul oli koduski meeletult tegemist. Nagu näiteks tapeetide, värvide, põrandate valimine! Mulle on alati meeldinud seinu värvida, tapeete vahetada, valida, muuta ja vahetada, AGA nüüd kui ma pean kogu maja kõik värvitoonid, tapeedid, kardinad ja põrandakatted ühekorraga välja valima ja ära tellima, ma enam ei ole sugugi nii kindel, et ma seda protsessi nii väga naudin. 
Nüüd mul muidugi enam pääsu pole. Täna alustati akende vahetusega, varsti tuleb elektrik laelampe liigutama, siis mees seinu värvima ja tapeete vahetama, siis järgmine mees magamistoa kapiuksi ehitama. Vahepeal peame veel vaibamehed põrandaid mõõtma kutsuma ja kõigile neile meestele pean ma oskama öelda MIDA ME KUHU TAHAME! 
Ma tean küll mida ma tahan - lõpuks korralikus voodis magada ja asjad kastidest välja pakkida.

Nii, et jah, mina istusin sel päeval kodus ja proovisin 1000 erineva valiku seast just neid õigeid asju välja otsida ja kokku sobitada.

Pete ja Greta käisid aga Emirates Air Line-iga sõitmas (ehk siis köisraudteega üle Thames-i). Näeb üsna peen värk välja, aga tegelikult on see lihtsalt üks viis Londonis ringi liikumiseks. Natuke kallim kui bussiga sõit, aga mõne inimese jaoks igapäevane transpordi vahend. pilt nende veebilehelt

Veel käisid nad London River Bus-iga sõitmas. Taas üks viis Londonis ringiliikumiseks juhul kui metroode ja bussidega sõit on ära tüüdanud. Selle rive bussiga saab siis loomulikult ikka vaid jõge pidi sõita :)
Kel lendamise isu peale tuli said Southbank-il lendamist harjutada

 Covent Garden

 Issiga saab alati restoranis süüa
Ja praegu näidatakse Covent Garden-is inimestele sellist 100 000 valgustatud õhupallist koosnevat kunsti. Neid õhupalle saab näha seal kuni 27-nda septembrini.1 comment:

  1. Jeerum, ma tahaks ka ennast sellistele väljasõitudele kaasa pakkida :-)

    ReplyDelete