Tuesday, 17 March 2015

VÄIKE VING JA HALA

Luban endal siin natuke vinguda. 

Järgmised 7 päeva saavad olema taas nii tegevusrohked, et ma ei taha kohe isegi mitte mõelda sellele. Ma ei tea miks küll alati kõik asjad üksteise otsa satuvad. Loomulikult on see lõppude lõpuks ikkagi meie võimus asju muuta ja tegemiste nimekirja vähendada, aga mõndasid asju lihtsalt ei ole võimalik edasi lükata või ära jätta ja mõned asjad on parem korraga eest ära saada. 

No näiteks homme on mul terve päev juba koristamise nime all kirjas, sest Greta otsustas pühapäeval tund enne oma sünnipäevapidu kõik riiulid ta toas tühjaks teha ning Pete kontorisse tühjendada! Ütles, et tal oli loomahaiglaks neid riiuleid vaja. Muidugi andis ta meile sellest teada alles siis kui riiulid olid juba tühjad mitte enne. Kellegil ei olnud muidugi siis enam aega nende riiulitega tegeleda ja kui ma peolt tagasi tulime oli juba liiga hilja.
Siis viin Greta peale kooli tantsutundi ja koju jõuame peale kuut õhtul. Sööma ja magama. 
Neljapäeval tuleb Gretale üks vana sõber vennaga külla (sünnipäevale). Loodetavasti maja täiesti pea peale temaga ei pöörata (ikkagi tegu poistega, tüdrukute mängud on palju hullemad :), aga lapsed pean vist mina õhtul toitma. See aga tähendab, et pean kuskilt veel aega leidma, et poes käia ja neile midagi süüa osta. Loodan südamest, et need lapsed ei oota party bag-e. Kirjutan kohe sellele emale ja uurin asja. Kui ootavad siis pean veel neid ka tegema hakkama :(

Reedel ma seega taas koristan eelmisel päeval korraldatud segadust.
Laupäeval on Gretal hommikul näitering ja kohe peale seda tulevad meile lõunale Greta klassikaaslase vanemad koos lastega. Me oleme seda lõunat juba mitu kuud ette planeerinud seega oleks inetu seda nüüd viimasel minutil ära jätta. Seda enam, et kohe varsti ju nagunii kolime ja siis ei ole meil alguses uues maja kuskil ruumi kedagi pidusöögiga võõrustada. 

Pühapäeva hommikul peame me Petega püüdma TAAS meie maja kõigist üleliigsest ja vähem üleliigsest tühjaks saama, aga sel korral selle vahega, et pööningule ei ole meil võimalik oma üleliigset kola sel korral peita. 
Nimelt tuleb esmaspäeval üks ekspert meie maja nii seest kui väljast üle vaatama, et kas seinad on ikka sirged ja katus korralikult peal. Selle ülevaataja tellisid meie maja ostjad ja me peame neil seda teha laskma. Loomulikult ei ole meil selle eksperdi vastu midagi, AGA mis meile ei meeldi on see, et peale seda kui see mees on meil siin kaks tundi majaga tutvunud, on tal ettenähtud koosolek maja ostjatega MEIE MAJAS!!!! 

Me ei olnud enne sellisest asjast kuulnud, et kaks meile täiesti võõrast inimest tuleb meie majja oma koosolekut pidama!! Koosoleku all ma mõtlen siis seda, et nad siis käivad kogu maja uuesti läbi ja see ekspert näitab ostjatele kus mingid probleemid on või ei ole. Ma tõesti loodan, et nad ei pea sellist koosolekut kus nad kuskile maha soovivad istuda, sest see meile küll ei meeliks. Et meie siis ajastame omi asju sel ajal kui täiesti võõrad inimesed meie elutoa diivanil istudes koosolekut peavad.

No on kuidas on, aga kuna laupäeval õhtul ajavad KOHE kindlasti lapsed maja hullult segamini ja pühapäeval peame me veel Pete venna juurde lõunasöögile minema, siis selleks koristamiseks ei ole meil palju aega. Eksperdi pärast ei oleks vaja midagi koristada, aga kuna need meie maja ostjad tulevad uuesti siia, siis me tahame, et nad näevad me maja sama tühjalt ja korras kui see müügipäeval oli. Muidu veel äkki mõtlevad ümber.

Samas ärge valesti aru saage, meile väga meeldib inimesi endale külla kutsuda ja mul ei ole kunagi otseselt midagi selle vastu kui lapsed mängides maja segamini ajavad. Lihtsalt kui kõik asjad ühte nädalasse langevad siis mul tõesti on sellest koristamisest ja võõrutamisest K Õ R I N I!!

2 comments:

  1. Kui meil selline aktiivse koosmängimise faas oli, siis paremate sõpradega ikka kehtestasime reegli, et enne kojuminemist pannakse koos asjad oma kohale tagasi. See töötas ja tegi asjad palju kergemaks.

    ReplyDelete
  2. Sellest kommentaarist saab kohe eraldi postituse teha :)

    ReplyDelete