Monday, 23 March 2015

BUSY LIFE

Päevad on endiselt väga tihedad. Homme on üle hulga aja esimene päev kui ma lõpuks saan natuke hinge tõmmata ja loodetavasti paar kooliteemalist postitust valmis kirjutada, mis juba ammu oma järge ootavad. 

Täna käis meil majaspetsialist meie maja üle vaatamas ja kinnistas, et majaga on kõik korras. Me Petega kartsime, et kindlasti leiavad mingid vead ja siis läheb me müük vett vedama või ostjad hakkavad raha alla tingima. Kohtusime ka oma maja ostjatega, kuigi kui meie valida oleks olnud, siis oleksime seda meeleldi vältinud, sest ma pidin ju TAAS selleks kohtumiseks KOGU maja ära koristama ja kogu üleliigse kraami ära peitma. Ma südamest loodan, et see oli viimane seda tüüpi SUURkoristus selles majas, sest rohkem ma lihtsalt ei suuda. Nüüd pean hoopis järgmisele ülesandele keskenduma hakkama-pakkimisele!

Tegelikult pean ma homme minema linna Gretale pulma minekuks sobivat kleiti otsima. Täiesti mõtetu ost, sest pärast ei ole Gretal selle kleidiga palju kuskile minna jääb teine siin lihtsalt vedelema. Laupäeval on meil nimelt pulma minek ja kui aus olla siis ma üldse ei viitsiks. Mul ei ole õrna aimugi mida ma sinna selga panen või panema peaks. Asja teeb muidugi ka veel 'põnevaks' see, et pulmapäeva hommikul toimub Greta näiteringi etendus kust me kohe kindlasti puududa ei tohi, nii, et riidesse panekuks jääb veel eriti vähe aega.

...Just sain emaili kus meile meelde tuletati, et sel reedel on Greta klassi assembly (väike kontsert) ja see on JUST sel ajal kui mul on juuksur kinni pandud!!!!! Ja juuksurisse pean ma saama, sest ma lähen ju järgmisel päeval pulma!!! MIKS, miks, miks kõik asjad juhtuvad korraga?

Sel laupäeval käisid meil külas pere, kelle tütar käib Gretaga samas klassis. Tulid kell 2 päeval ja koju läksid peale üheksat õhtul. Suurepärane õhtu oli, kõigil oli lõbus ja juttu jätkus lõputult. Täielik nauding. Kui 8 ajal kella vaatasime siis tuli see meile suureks üllatuseks, et nii hilja juba oli. Arvasime kõik, et kell alles kuue ringis.

Järgmisel päeva, pühapäeval, olime oodatud Pete venna juurde koeraga jalutama ning lõuna-õhtusöögile. Hommikul pidi Greta ruttu harjutama viiulit, tegema kodutöö (õnneks väga vähe sel korral), harjutama kümmet väga keerulist sõna kirjutama ning 20 tänukaarti valmis kirjutama. Õnneks saime kõik tehtud ja jooksime autosse. Hirmus tamp oli küll peal, aga noh midagi polnud teha.
Pete venna juures oli mõnus, nagu alati. Koju tulime alles üheksa ajal õhtul. Järjekordne hiline, kuid väga mõnus päev.
Siit mõned pildid


6 comments:

 1. Su pildid alati nii loomulikud ja kirsid juba õitsevad!
  Lapse pulmariietus pole ju nii oluline, kui ta pruutneitsi ei ole, iga vähegi uhkem kleidke peaks sobima. Ja Sina pane oma ilus tumesinine Eestist toodud lillevööga kleit. Kena tagasihoidlik, aga pidulik. Pulma staar on ikka pruut ja keegi külalistest ei tohi teda varju jätta :)

  ReplyDelete
 2. Oh kui tore kevadine loodus! Ja millised ägedad puudest tunnelid teil seal on!
  Ja muide, see tumesinine kleit on küll hea mõte pagulasel:)

  ReplyDelete
 3. Nii, ma olen nüüd shoppamiselt tagasi :) Mitu suurt kotti riideid Gretale! Pooled viin muidugi tagasi, sest nii raske on midagi osta kui teda ennast kaasas ei ole ja seega osa asju ostsin koju proovimiseks.

  Ma algul seadsin sammud H&M, sest lootsin sealt midagi odava raha eest osta. Sealsed pidulikud kleidid olid aga liiga lilleneiukleitide moodi ja ma ei tahtnud Gretat sama pidulikult riietada kui pulmapaari tütar (Greta klassiõde). Kahjuks kodus meil hetkel ei ole ühtegi lihtsalt piduliku kleiti mis oleks sobinud. On punane jõulukleit, aga see oleks liiga punane ja see viimati ostetud tumesinine on liiga tume ja pulmade jaoks natuke liiga casul.
  Valisin Zarast paar komplekti nii, et kui Greta õhtul hilja koju tuleb saab näha kas midagi ka sobib või pean uuesti otsima minema. Pärast võin pilti teha ja blogisse panna.

  Ma ise algul arvasin ka, et panen selle sinise Eesti kleidi selga, aga ma arvan, et see jääb liiga tumedaks. Seda enam, et õues on mõnus kevad, lilled õitsevad ja see nädalalõpp tuleb vist ka väga soe. Ei sobi enam villase kleidiga pulma minna :) Poest ma midagi ei leidnud (välja arvtud White Stuffist taas ühe ilusa casual kahepoolelise seeliku, aga see pulma kohe kindlasti ei sobi) seega loodan, et ehk siiski leian midagi kapist.

  ReplyDelete
 4. See ei ole küll teemasse aga eile poes jalutasin sellest raamatust mööda ja tõi kohe naeratuse näole ja mõtlesine teile!
  http://www.theworks.co.uk/p/activity-packs/knights-and-castles-sticker-book/9781409505815

  ReplyDelete
 5. Üle tüki aja sattusin... Aahh, kui ilusad pildid... Millised vaated! Ja millised koerad!!

  ReplyDelete