Thursday, 19 February 2015

VIIMANE POSTITUS KINNISVARAST

Teen siia veel viimase postituse majadest. Sel korral siis kullast ja karrast, ehk siis meie kandi miljoni majadest.

Kõige pealt näide kuidas maja asjukoht mõjutab hinda.
See allolev maja maksab natuke üle miljoni. Vaadake milline see välja näeb.Samas kui see maja maksab sama palju, aga asub natuke teises kohas.


Ning see maja asub üsna meie uue maja lähedal. 
Maksab £1 125 000!!


Plaanilt on näha, et ei midagi erilist. Alumise korruse elutubade pikkus kokku on sama mis meie praegusel kodul. Neljas magamistuba jälle klassikaline box room.

Teisel tänaval aga saab sama raha eest juba sellise maja
1,5 miljoni eest aga sellise


Üks selline 4 magamistoaga town house maksab natuke alla 2 miljoni


Natuke teises kohas saab aga enam vähem sama raha eest,  osta sellise maja koos suure aiaga.


5 miljoni eest aga sellise maja mis tegelikult ei näe väljast üldse nii ilus välja. Kui ma ei eksi siis majas on kas 6 või 7 magamistuba.
Seest aga selline

Kui maja ülejäänud ruumid jätavad mind külmaks siis sellise elutoa vastu mul küll midagi ei oleks. Eriti koos aknast sisse särava päikesega ;)
Sellisele basseinile ei ütleks ka EI!

 Londonis saaks aga samal ajal 8,5 miljoni eest kolmetoalise korteri Köök näeb küll selle raha eest üsna hale välja
 Korteriga tuleb kaasa ka 'eraaed', suur luksus!
Kui sul aga on 8.5 miljonile lisaks veel 1.5 miljonit siis 10 miljoniga on sul võimalus meie kandis endale 7 magamistoaga selline maja osta. 
Lõpetangi postituse selle ilusa aia pildiga. 
Neid mitme miljonisi maju on siin väga palju, ma lihtslat valisin suvaliselt mõned välja, et teile näidata. 

Võiksin ju ka veel eraldi postituse teha siinsetest jubedatest majadest, aga kui aus olla siis mul on sellest maja teemast juba praeguseks mõõt täis. Tahaks vahepeal nüüd ka natuke midagi muud kirjutada :)

5 comments:

 1. Vauu millised filmikodud :)
  Mulle väga väga meeldivad need kaminad, just sellised sisseehitatud, oh kuidas tahaks ka sellist. Meil on küll kamin all kaminatoas, aga elutoas võiks ju ka olla, aga meil pole seal ühtegi lõõri kuhu ühendada.
  Sisseehitatud riiulid meeldivad ka väga.

  ReplyDelete
 2. Kersti, ära arva, et keegi neid kaminaid siin kasutavad.
  Need lihtsalt moe pärast :)
  No nendest miljoni majades on kindlasti mõni kamin kus log fire teha saab, aga nendes tavalistes majades küll keegi puid ei põleta :) Meil on ju ka kamin, gaasikamin. Paaril korral kui siia kolisime siis vist keerasime kraanid lahti ja istusime kaminatule ees, aga peale seda ei kordagi. Maja see ei soojenda ja üldse ei viitsi sellega jännata.
  Aga ilusad näevad nad välja küll :)

  ReplyDelete
 3. No jah, sisustuselemendina ju ka täitsa lahedad. Kaminasimsile nipsasjakesi panna ja :) Mitte et ma nipsasjakesi hirmsasti fännaks, üritan neid vältida aga ikka tekib ju armsaid ja mälestusega asju :)

  ReplyDelete
 4. Hei, esmalt õnnesoovid Rüütliperele uue lossi leidmisel!Taas valitud kena kodu ja jään huviga neid enne ja pärast sisustusposte ootama :)
  Mulle see majaostu ralli oli nö. tõeliselt vesi minu veskile! Väga, väga sisukad postitused ja muidugi pisut pinget ka selle arvamisega. Paar kuud tagasi otsisin Airbnb kaudu ööbimist ja siis oli selline tunne nagu oleks pooltes Londoni kodudes vaatlusel olnud.Viimases kohas kus jõulukuul elasime oli kamin isegi vannitoas, ja elutoas nad seda ka tõesti kasutasid! Kassid peesitasid sooja tule valgusel, nii armas.
  Kas võiksid siia panna üles veidi infot kust neid majaostu soove vaadata, lihtsalt oleks huvitav. Või tuginesid ainult ajakirjadele? Igatahes väga lahe oli see majaosturalli.

  ReplyDelete
 5. Biancat, ma ei tea kas keegi enam üldse majaotsinguid ajakirjadele või ajalehtedele tuginedes teeb. Enamus ära käib ikka interneti ja kinnisvarafirma kaudu. Ajaleht ei jõua enne veel trükki minna kui mõned kinnisvara objektid juba müüdud.

  Siin on Sulle kaks suuremat ja tuntumat kinnisvara müügi lehte. Otsingusse pead ise panema mis kandi kohta infot otsid ja siis saad järjestada eraldi hinnaklassi järgi. Kui tahad uhkeid maju näha siis kallimad esijärjekorras :)
  http://www.rightmove.co.uk

  http://www.zoopla.co.uk

  ReplyDelete