Saturday, 28 February 2015

KEVADINE JALUTUSKÄIK HAMPTON COURT-is

Meil on sel aastal külm talv olnud. Lund oleme küll vaid korra näinud (meie kandis) aga õhk on pidevalt selline jäine olnud. Vahepeal on ikka ka selliseid 12 kraadiseid päevi ette tulnud aga üldpilt siiski jahedam kui eelmistel aastatel. Greta sünnipäeval eelmine aasta käisime juba suvekleidiga.

Külmale vaatamata on meil õues siiski üsna kevadine vaatepilt, eriti veel kui päike ka juhtub paistma. 
Paar nädalat tagasi läksime üsna meie kodu lähedale väikesele jalutuskäigule. Kuna enamus lossid ja mõisad on veel talveunes ja avatakse alles märtsis siis kuhugile kaugemale ei tasunudki sõita.
Hampton Court, King Henry VIII üks elukohtadest, on küll aastaringselt lahti, aga me oleme seal juba mitmeid kordi käinud ja kuna piletid ka kallid siis piirdusime vaid jalutuskäiguga lossiaias.

Ega siin piltiele lisaks ei olegi midagi kirjutada, pildid räägivad enda eest.

6 comments:

 1. Tõesti kenad kevadised pildid. Saan siis unistada, et meil ka viimaks soojemaks läheb :) Praegusel hetkel kahjuks ei oska isegi arvata millal viimaks.

  ReplyDelete
 2. Ilusad pildid aga mind huvitab üks teine asi, nagu kuidas sind on omaks voetud ja kuidas sa tunnetad et oled mujalt pärit ja sellega kaasnevad motted..lugesin just huvitava blogi postituse: how to speak proper english
  http://frenchyummymummy.com/
  Üldiselt on päris palju seal kultuurilistest erinevustest, kui välismaalasena inglismaal elada..muidugi pole aimugi kas see sul ka poliitilise teema alla kvalifitseerub, et mitte vastata.

  ReplyDelete
 3. Anonüümne, hea meelega kirjutan sel teemal AINULT, et sellega läheb nats ega. Mul on järgmised kaks nädalat ÜLI kiired nädalad ja mul lihtsalt ei jää aega seda postitust teha. Kui nats rhulikumaks läheb siis võin hea meelega sel teemal paar sõna kirjutada.
  Enne seda aga on oodata Greta teemalisi postitusi, sest tal on kohe sünnipäev tulemas :)

  ReplyDelete
 4. Jah, "anonüümne" tänab vastuse eest.

  ReplyDelete
 5. Ma tahtsin just küsida, et kas need on nüüd uue fotokaga tehtud pildid ja siis nägin sealt peegeldusest, et sul hoopis telefon peos! :)

  ReplyDelete
 6. Suusi ha ha, ma muideks plaanis fotoka kaas võtta, aga kuna me kodust lahkudes veel ei teadnud täpselt kuhu mineks, siis ei viitsinud vedada.

  Isegi oma seebikat ei võtnud, sest arvasin et kui võtan siis nagunii ei ole just siis millestki pilti teha. Lõpuks tegingi hoopis Pete teleboniga :)

  Aga need 5 aastase lapse mängu sissekande pildid on enamuses uue fotokaga tehtud. Pildid ilusa formaadiga ei tule, sest kuna objektiivid ei ole fotokaga kooskõlas siis pildi formaat tuleb teine kui see mida ma sealt aknakesest pildistades näen.
  Aga ma vaikselt harjutan kui aega on :)

  ReplyDelete