Sunday, 11 January 2015

JÄLLE ÜKS SÖÖMING SÕPRADEGA SELJATAGA

Meil olid laupäeval taas tuttavad külas. Greta klassiõde eelmisest aastast koos vanemate ja vanema õega. Me olime nende vanematega ühte korraliku söömingut plaaninud juba eelmise aasta suvest alates ja nüüd siis lõpuks jõudsime nii kaugele, et tegime ära. Väga, väga mõnus õhtu oli. Alustasime päeval kell kaks ja lõpetasime natuke enne kümmet õhtul. Meil oli külalistega nii hea 'klapp', et nii raske oli õhtule punkti panna. 
Lastel oli samuti äärmiselt tore. Muideks Greta sõbranna on Gretaga täpselt samal päeval sündinud ja kuna nad on iseloomult üsna sarnased siis neil olid sarnaselt hullud mängud käsil. Vanem õde (7 aastane) kõigi nende hullustega õnneks kaasa ei läinud.
Aga vaadake ise milline me maja pärast välja nägi…ma ei kaeba, sest me ise lubasime neil sellist segadust teha…peamine, et lapsed rahul :)
Sel korral säästan kõiki näljaseid ja panen siia vaid ühe toiduteemalise pildi ;)
Muideks menüüs olid ka verivorstid ja hapukapsas. Külalistele maitsesid verisvorstid nii palju, et me andsime neile ülejäänud paki verivorste koju kaasa. Hapukapsas maitses ka, aga ühte kapsapurki (mis mul veel kapis peidus on) ma neile kinkida ei raatsinud. 
Me nüüd võtame väikese pausi pidude korraldamisest. On teised ju, päeva lõpuks, ikkagi üsna kulukad üritused.


3 comments:

  1. Mina ei oleks verivorste ka raatsinud kinkida:-) :-)

    ReplyDelete
  2. Jah, aga mina ei saa verivorste ise süüa ja Pete on neid juba viimase kuuaja jooksul nii palju söönud, et sellises koguses ei paku enam mõnu :)

    ReplyDelete
  3. Nämmm, lambakints üks mu lemmikuid!

    ReplyDelete