Wednesday, 28 January 2015

EESTI OMA ASI OSA 2

Ma otsustasin teha veel ühe postituse Eesti asjadest, sest eelmise postituse kommentaaridesse laekus mõnus ports toredaid tegijaid.
Ellu Sallid tooteid jäid mulle endale ka silma jõulude ajal lennujaama poes ringi jalutades. Eriti meeldisid mulle need heledad sallid. Kui aus olla siis ma arvasin, et tegu oli hoopis tekkidega mitte sallidega. Sellist sallikest-tekikest näeksin ilusti ette oma sohva käetoel lebamas.
(Ellu sallide pildid võtsin nende facebook lehelt. Minu arvates ei anna nende veebileht pooltki edasi seda kui vägeva tootega tegelikult tegu on. Kui keegi ei oleks Ellu salle kommentaarides maininud ja ma oleks kogematta ise nende veebilehele sattunud siis ma oleks sealt peale paari klikki lahkunud. Ei kutsunud üldse ostma. Samas nende facebooki piltidelt saab täiesti teise 'fiilingu')
Kui kõik läheb plaan A järgi ja meil õnnestub uus kodu soetada, siis minu salajane soov on see kodu sisustada huvitavate ja unikaalsete Eesti toodetega. Peale maja ostu meil küll ei ole enam pennigi järgi, et midagi osta ja peame vist aastaid vaid makarone sööma, aga unistada ju võib sellegipoolest.REET AUS tooted ei ole küll üldse minu stiili riided, aga tegu väga trendika tegijaga ja nagu ma aru saan siis veel ka igati keskkonna sõbralikuga. Lucky Laika tooteid nägin ise ka jõulude ajal vanalinnas poodides käies. Täitsa meeldisid, aga meenutasid mulle töid mida ma ka siin UK olen juba näinud ja seega ei toonud endaga üllatus momenti kaasa.

MiaPuPe firmast polnud enne midagi kuulnud. Need väikesed kaisujänkud näevad küll väga pehmed ja nunnud välja, kuigi meie perre ei tasu nukke enam juurde muretseda.

Sabina Palm nukud on ka väga imelised. Minu arvates kohe mitu korda ilusamad kui need suure peaga Disney nukud, mis mingi aeg tagasi väga populaarsed olid.

EERIN -i toodetega olen kursis olnud juba sellest ajast peale kui nad oma väikese firma lõid. Nende öökullikese pilt näeb nii mõnusalt ullike välja, aga kahjuks ei leia meie nende poest meile enam midagi sobivat. Enamuses on tegu beebikraamiga. Eerini kaupu saab osta nii internetist kui ka Minu Väike Maailm poest Tallinnast Telliskivi 60a

ARS Portselan on teinud üliarmsad Eerini karumustriga sööginõud lastele. Mul tuli kohe suur huvi välja uurida milliseid teisi tooteid ARS Portselan teeb, aga millegipärast ei avane nende veebileht?!

MUHU PORTSELAN oli mulle tõeliseks 'ah' leiuks. Nii ilusad nõud. Nagu kuskilt välismaa ajakirjast. Kui ma aga vaatasin selle pilguga, et mida ma siis endale koju sealt kollektsioonist valiksin, siis ma ei osanud midagi välja valida. Lihtsalt vaadata on ilus. Ma arvan, et nende nõude jaoks peab olema õige koht ja õige kodu ja hetkel ma lihtsalt ei oska nendele asjadele omas kodus kohta leida ning seepärast ei oska ka midagi välja valida.
MARIANNE S käevõru on küll plaan migi aeg soetada. Ostaks kohe, aga kuna me proovime paar järgmist kuud väga säästlikud olla, et maja ostu ja müügiga seotuid kulusi katta siis lükkub otsmine edasi.
Välja näevad kigal juhul väga magusad.


Mariannel on ka palju teisi tooteid (kõrvarõngaid, heegeldusi, kotte jne) aga ma panin siia blogisse pildid vaid nendest asjadest mis mulle kõige rohkem ta kollektsioonist meeldisid.Selline taldrikute virn kuulub kindlasti minu unistuste kööki, ainult selle vahega, et minu unistuste köögis on neid taldrikuid rohkem kui kaks.


Ja need kruusid on ka nii taevalikud :)

4 comments:

 1. käevõrud on küll ilusad aga ikka kallid küll..efekti saavutamiseks vähemalt paar tükki olema ja see oleks peaaegu 60 eurot..

  ReplyDelete
 2. No kuidas võtta. Mulle endale piisaks ka täitsa ühest komplektist... või siis kahest. Ma ise ei ole eriline efekti tekitaja :) Samas võib olla olekski just põnev jupp jupi haaval neid koguma hakata…jõuludeks, sünnipäevaks jne. :)

  ReplyDelete
 3. Leisi Lapikoda FB teeb ilusaid patju, sry kui keegi seda maininud on juba

  Edu maja myymisel ja ostmisel, nii ponev :)
  Marit x

  ReplyDelete