Sunday, 14 December 2014

VÄIKE PRINTS GEORGE

No kas ei ole üli armas väike prints? Nii nupsik, et ma kohe tahtsin tema pildid oma blogisse jäädvustada peale seda kui olin neid uudistes näinud.
Mis mulle nende piltide juures aga kohe silma jäi ja minu tähelepanu köitis oli George seljas olev valge pluus, eriti see väikene must logo pluusi varrukal. Ma kahtlustasin, et tegu on kuulsa ja ka meie poolt väga armastatud Rootsi firma Polarn o Pyret-i pluusiga. See logo lihtsalt näeb nii selle moodi välja, kuigi teksti ei ole ühelgi pildil selgelt näha. 
Ma ei tea, aga kuidagi naljakas (samas armas) on mõelda, et Prints William ja Printsess Catherine ostavad oma lapsele POP-i riideid, või siis, et neile meeldivad need riided. Ma kujutaksin ette, et nad shoppavad ikka rohkem kuninglikemas poodides kui seda on POP. 
Ütleme nii, et mind hakkas see isegi nii palju huvitama, et läksin netist abi otsima. Saingi kinnitust, et tegu Polarn o Pyret pluusi ja Cath Kidston vestiga :)
Pildid siit

4 comments:

 1. See punapõskne väike prints oleks nagu kusagilt 50.-nendate ajakirjast pärit. Armsake, nagu lapsed ikka.

  ReplyDelete
 2. Hästi oma isa nägu. Väga armas tõesti! :)

  ReplyDelete
 3. Kate kannab ise ka mõnikord odavaid rõivaid. TopShopi mummuline kleit (nii 40£ ringis oli hind) on meeles näiteks. Samas osad riided on jah nii 2000-3000£ kanti. Eks oleneb rohkem sellest, mis meeldib ja mis kena välja näeb (ja sobib olukorda, vastab nõuetele jne), kui sellest, milline hinnalipik seal küljes on :) Aga prints on tõeliselt nunnu. PS. Mulle meeldib aeg-ajalt seda blogi lugeda: http://whatkatewore.com/ (sest olgem ausad - Kate on väga ilus naine ja ma riietuks ise ka sarnaselt kui peaks ametlikel üritustel käima).

  ReplyDelete
 4. Mulle George meeldib. Ta on nii armas tänu Kate'i geenidele, sest William minu meelest nii kena ei ole :D

  ReplyDelete