Saturday, 6 December 2014

KOOLIPILDID 2

Greta koolis tehakse pilte kaks korda aastas. Enne jõule pildistatakse lapsi eraldi või siis koolis käivate vendade-õdedega koos ning suvel enne kooli lõppu tehakse klassipilt. Eelmise aasta individuaalsed fotod olid väga imeliku. Greta oli pandud poosidesse mida ta ise kunagi ei võtaks ning meie jaoks ei olnud Greta üldse Greta nägu. Selle aasta fotod olid ka üsna viletsad. Ma ei saa üldse aru miks see firma, kes kooli pildistama tuleb, paneb internetti ülesse pilte kus lastel on üks silm kinni või vaatavad kuskile imelikku suunda jne. Huvitav kas nad tõesti arvavad, et keegi vanematest selliseid praak fotosid tellida tahavad? 
Sel korral meeldis mulle terve selle hunniku seast vaid üks pilt Gretast.
Siit üks näide Gretast imelikus poosis
 See on veel enam vähem Ok pilt
 aga see on see ainuke foto millega me rahul olime ja mille ka tellime. Fotograaf oleks muidugi võinud Greta pluusi krae sirkeks panna, aga ju ta siis arvavas, et emadele meeldib oma lapsi sedasi pildil näha.
 Ja siia lõppu ka üks pilt meie väikesest Timurist :) 
Lihsalt teadmiseks, et tegu ei ole kurva või tujuka lapsega. Kahjuks 'neelas' mu telefon alla pildi mis ma minut varem tegin kus Greta oli kui sokolaadi täis süstitud. Ma lihtsalt palusin tal mitte modelli poose teha ja mitte kõrvuni naeratusega olla sel ajal kui ma ta Timuri mütsist pilti teen ja sellepärast siis ka selline naeratuseta nägu :)

No comments:

Post a comment