Monday, 19 May 2014

VARBAFOOBIA

Kindlsati olete kuulnud inimestest kellel on igasugu imelike foobiaid. Kes kardab ämblike, kes koeri, kes ei kannata nööpe, kes banaane jne.

Mul on vist varbafoobia. Selline kergem vorm :) Mulle ei meeldi varbad. Mitte kellegi varbad. Vahet ei ole kas varbad on ilusad või ei ma lihtsalt ei suuda varbaid vaadata. Ainult selle erandiga, et beebi ja väikelaste varbad selle foobia alla ei kuulu. 
Minu arvates on varbad lihtsalt nii hirmutavad. Erinevate kujude ja 'nägudega'. Oeh, külmavärinad tulevad lausa peale. OK, ma nüüd otseselt varbaid nähes külma higiga ei kattu, käed värisema ei hakka ja jooksu ka ei pane, aga natuke karjuma tahaks küll hakata ;) Sellise hästi vaikse häälega, peaaegu sosistades. 

Soojade ilmade ja suvega loomulikult olen ma sunnitud neid varbaid igapäevaselt nägema. Samas imelik asi on see, et kuigi ma ju ei pea omi silmi maapinna suunas hoidma siis need paganama varbad on kui magnetid mis mind lausa vaatama tõmbavad. Korraks vaatad, teed väikese sisemise karje, suunad silmad mujale JA SIIS VAATAD UUESTI!! Ja kogu tegevus kordub! 
Vot sellest ei saa ma aru, et miks ma siis ise neid varbaid lausa otsin!

Arusaadavalt ei pane ma selle postituse juurde ühtegi pilti ;)

8 comments:

 1. hahahahahah!!!
  sry, nii naljaks ja armas ka

  ReplyDelete
 2. Sa vist vaatasid mu viimast blogipostitust :)
  Ei tahtnud küll kellegile foobiaid tekitada :D

  ReplyDelete
 3. Olen sinuga nõus :D Mulle ka ei meeldi varbad...fuuhhh...jubedad on. Ja samamoodi ma ikka vahin neid. Vaatan ja mõtlen, et issand kui kohutavad need on ja siis ikka vahin edasi :D
  Kui ma mehele ütlesin, et minu arvates on varbad kohutavad asjad, siis ta naeris kõva häälega ja ütles, et ma olen imelik :D

  ReplyDelete
 4. hihihi, siis pole see mitte foobia, vaid fetish! :P (naljatlen muidugi!) minul on pet peeve pikkade varbaküüntega. aaaaaaaahhh! ma ei saa isegi sellele mõelda! rõvedad pikad lõikamata varbaküüned, mida suvel naistel (ja meestel) ikka näeb. kuidas nad voodis oma kaaslasele öösel tõsiseid vigastusi ei tekita, ma ei saa aru :D

  ReplyDelete
 5. No suur tänus illustr, selle ilusa vaatepildi eest :D

  Kati, mu mees räägib sama juttu :)

  Kersti muidugi jooksin kohe seda su postitust vaatama. Tänan :)

  ReplyDelete
 6. Minu viimases postituses on varbapilt :) Vaatasid, jah?

  ReplyDelete
 7. Jah, see andiski mulle selle lõpliku tõuke postituse kirjutamiseks pärast seda kui ma olin eile külas käies pidanud olema mitme varbapaariga silmitsi :):)

  ReplyDelete
 8. Aga ma ka igaks juhuks lisan siia, et ära arva, et su varvastel midagi viga oleks :)
  Mul on lihtsalt foobia :)

  ReplyDelete