Thursday, 6 March 2014

ÜLEMAAILMNE RAAMATU PÄEV

Kõigepealt SUURED TÄNUD kõigile kes Gretale sünnipäevaks nii palju ilusaid ja sooje soove saatsid! Uskumatu, et ühel väikesel tüdrukul on nii suur rahvusvaheline fan club siin ilmas :). Gretal oli imeilus sünnipäev. Kooli küll kahjuks ei saanud, aga kuna ta end enam haigena eriti ei tundnud siis nautis ta oma kingitusi ja õnnesoove. 
Juhtus ka nii, et tema parim sõbranna oli sel päeval koolist köhaga kodus ja ta tuli korraks meie juurest läbi, et Gretale ta sünnipäeval kingitus anda :)
Kuna eile õhtul hakkas laps jälle süüa nõudma, siis oli see märk sellest, et haigus on läinud (mingi köha on veel alles). Arvan, et kiire paranemine toimus ka tänus teie headele soovidele :), nii et veel kord aitäh!

Täna siis on Ülemaailmne Raamatu Päev. Huvitav kas Eesti koolides ka seda tähistatakse? Gretat kooli viies nägin lastel nii toredaid kostüüme. Isegi kooli direktor oli riietatud tiigriks (ühest siin väga kuulsast lasteraamatust The Tiger Who Came to Tea). Kooli väravavaht (tegelikult ta teeb ka igasugu teisi asju, aga ma ei oska õiget eesti keelset sõna ta ameti jaoks leida), kes igal hommikul hoiab tänavaotsas olevat väravat kinni, et autod ei sõidaks ilma põhjuseta koolimaja juurde, oli riietatud buratiinoks. Tal olid jalas kärtspunased lühikesed püksid, erk kollased põlvikud ja peas  õlgkübar. Mul oli nii kahju, et mul polnud fotokat kaasas, telefoni jätsin ka autosse :(
Ehk nad on koju minnes veel oma kostüümides. 
Greta on meil täna siis Pipi rollis. Nägin hommikul koolis veel ühte vanema klassi last Pipi kostüümis. Tunnistan, et minu tehtud kostüüm oli ilusam (ma ju võin ometi ennast kiita oma suurepärase õmblustöö eest ;)
Siit paar pilti meie Pipi tüdrukust2 comments:

  1. Haha. Ma kujutasin elavalt ette direktorit tiigri ja väravavahti Buratinona. Nii lahe!

    ReplyDelete
  2. Väga äge Pipi. Tubli!
    Meil koolis vist ei tähistatud, aga vaatasin et lasteaias on küll olnud Eesti lastekirjanduse nädal. Marta on ka lasteaiast köha pärast nüüd nädal aega puudunud :(

    ReplyDelete