Monday, 3 March 2014

MURPHY SEADUS

Ma kirjutasin siin paar postitust tagasi, et Greta pole üldse haige olnud ja koolist puudunud. Ise samal ajal mõtlesin, et võib olla ei tasu sellist asja enne Greta sünnipäeva mainida, et siis kindlasti jääb haigeks. Lõpuks siiski andsin endale aru, et nii ei saa elada, et iga kord mingisse Murphy seadusse uskuda ja lasta sellel oma elu juhtida…

Arvake ühe korra mis juhtus! Kohe järgmisel päeval peale mu blogipostitust hakkas Greta köhima (mitte tihti, aga sellist päris haige inimese köha). Täna õhtul oli juba kuum ja kui kraadisin siis oli 37.5. Poole kraadimise ajast oli kraadiklaas kaenla alt ära nii, et õige tulemus see ei olnud, aga sellest aitas, et teda mitte homme kooli saata. 

Saab näha mida homne päev endaga kaasa toob. 
Tundub, et minu Pipi kostüümi õmblemine oli asjatu, kuna Greta vist ei pääsegi nüüd seda kostüümi kandma. Samuti jääb ära pannkookide tegemine. Mille üle aga Gretal on kõige õnnetum on see, et tal on ju kolmapäeval sünnipäev ja nüüd tundub, et ta ei saa selleks päevaks kooli minna :( :( :(.
Ma nüüd taas usun, et ei tasu kunagi blogis rääkida asjadest mis alles toimumas vaid pigem alati nendest mis juba toimunud. Tervisega ei tohi ka uhkustada.
Ainult natuke köhiv laps

Loodan südamest, et laps ikka pühapäevaks, oma peopäevaks, terveks saab.

8 comments:

 1. Kibekiiret paranemist peatsele sünnipäevalapsele!

  ReplyDelete
 2. Pipi kostüümi kannate siis kuskil mujal :)

  Ma ei kirjutanud isegi blogisse, lihtsalt mõtlesin, kui tore, et Plika öised õnnetused, mis vahepeal 2-3-4 ööd järjest juhtusid, on nüüdseks ammune minevik... Ja mis sa arvad, mis täna öösel juhtus :)

  Ma lausa vihastasin ja mõtlesin, et EI, ma ei KEELA ennast MÕTLEMAST, et kõik on nii hästi puhtas hirmus sellepärast, et äkki siis enam ei ole. Murphy mingu p*rse :P

  Gretale pai ja kiiret paranemist!

  ReplyDelete
 3. Imekiiret paranemist!
  Paid ja kallid.

  ReplyDelete
 4. Pöidlad pihku ja head soovid teele, et laps ruttu terveks ja sünnipäev ikka peetud saaks!

  (ammune vaikiv lugeja, kellele Sa oma postitustega hinge oled pugenud)

  ReplyDelete
 5. varesele valu, harakale haigus, mustale linnule muu tõbi, meie Greta saab terveks!

  ReplyDelete
 6. Suured tänud soojade soovide eest!
  Tänase seisuga Greta köhib veel aga palaviku vist ei olnud ei öösel ega praegu. Rohtu mul ei olnud kordagi vaja anda selle haiguse jooksul seega ehk pääseme kergelt )

  ReplyDelete
 7. OH,kui lahe roosa müts,kust poest ostsid?
  Head paranemist teile :)
  Meie nüüd olime peale reisi kogu perega haiged, esimesena poja. Jube oli. Me polnud ka väga kaua haiged olnud, viimati vist suvel.

  ReplyDelete
 8. Liilia, usu või mitte aga müts on ostetud Eestist :) Kui õigesti mäletan siis Maximarketist :)
  Greta oli kaks päeva kodus. Täna juba terve ja saatsin kooli. Ta nii tahtis osa võtta World Book Dayst :)

  Teile perele ka kiiret paranemist!

  ReplyDelete