Saturday, 15 March 2014

MEIE AIAS...

Eesti mullast toodud sinilill

7 comments:

 1. Oh ma pean ka tooma. Mis sinilill inglise keeles on?

  ReplyDelete
 2. Tegelikult on see sinilil juba mitu aastat siin meie aias õitsenud. Järgmine kord kui ma sinililleda ajal Eestisse satun siis toon kohe mitu tükki juurde :)

  Inglise keelne nimi Hepatica.

  ReplyDelete
 3. Ok diolch :)
  Ega siin martsikellukesi pole vist ?

  ReplyDelete
 4. Minu teada on küll märtsikellukesi ka. Vähemalt aianduskeskusest saab sibulaid osta ja ma olen paari inimese aias neid näinud.
  Enam ei mäleta, et kas just neid ka looduses metsikult on või ei ole, kuna kevadel on neid lumikellukesi, nartsisse, võililli ja igasugu muid lilli korraga nii palju, et ei jõua kõike meelde jätta :)

  ReplyDelete
 5. Kui kaks aastat tagasi aprillis London Sest-Wickhamis peatusin, õitsesid märtsikellukesed naabri aias. Aga - need olid oma 40 cm kõrgused suured tugevad põõsad, mitte selline tilluke lumelill nagu põhjamaades oleme harjunud nägema. Ma kohe pildistasin et nii erinevad olid.

  ReplyDelete
 6. Kui kaks aastat tagasi aprillis London Sest-Wickhamis peatusin, õitsesid märtsikellukesed naabri aias. Aga - need olid oma 40 cm kõrgused suured tugevad põõsad, mitte selline tilluke lumelill nagu põhjamaades oleme harjunud nägema. Ma kohe pildistasin et nii erinevad olid.

  ReplyDelete