Tuesday, 31 December 2013

VANAST SAAB UUS

Ja ongi jälle üks aasta endale tiiru peale teinud. Need tiirud mööduvad viimasel ajal ikka küll imelise kiirusega. 
Nii hea, et ma blogi pean ja enamus meie tegemisi siia kirja panen. Muidu jääks tunne, et aeg lendab käest ära, aga me ei ole midagi selle ajaga teinud. Blogi postitusi sirvides aga avaneb päris värviline pilt meie tegemistest. 

2013 aasta oli meie jaoks üks suur reisu ja sõpradega kohtumise aasta.
Jaanuaris käisime Prantsusmaal Dineyland-is
Märtsis isa juubelil Eestis
Aprilli lõpus Sveitsis Mäeperel külas
Mais nädalalõpul Belgias (läbi Prantsusmaa)
Juunis Sardinias
Juulis, Augustis Eestis

Välismaa reisidele lisaks sõitsime ka mitmel korral Inglismaa piires ringi ja külastasime erinevaid ning imelisi paiku.

Sel aastal veetsime üsna palju aega oma kalliste sõpradega koos. Samas tõi 2013 aasta meie ellu ka paar uut tutvust. Loodetavasti arenevad need tutvused järgmisel aastal veelgi sügavamaks ja soojemaks :)

Kõige tähtsam ja suurem muutus meie perele sel aastal oli aga lapse kooliminek. Kes oleks uskunud, et see nii valutult läheb ja et laps kooliks nii valmis on. Uskumatu oli ka see, et Greta nii heasse kooli pääses. 

Tavaliselt ma ei ole uueks aastaks mingeid lubadusi teinud. Pole nagu olnud midagi spetsiaalselt lubada. Olen  otsuseid aastaringselt vastu võtnud ja korda viinud (või mitte viinud :).
Sel korral on mul aga üsna pikk nimekiri mida ma kõike tahaks uuel aastal teha või mida mitte teha.

Üheks plaaniks on vähemalt kord nädalas ujumas käima hakata. Ma olen seda juba nii pikalt oodanud ning nüüd lõpuks on laps koolis ja mul selleks vaba aega. Hurraa. Unistan siin iga päev hotelli ujulast ja seal olevast saunast.

Eile, kui Pete töölt koju tuli, hüppas ta hotellist läbi, et mulle salaja kingiks ujumis liikmekaart osta. Hotellis öeldi, et sorry, meil läheb ujula kolmeks kuuks remonti!!!

Nii palju siis nende uue aasta lubadustega. Esimene läks juba aia taha :( 
Õnneks on aastas rohkem kui kolm kuud seega lootust veel on. 

Vähe sellest, et me siin Petega lubame uuel aastal igasugu asju teha, me oleme ka Gretale tema uus aasta nimekirja kätte andnud. Ta on meie arvates nüüd juba nii vana, et on õige aeg mingeid kohustusi ja vastutust omada.
Kohustusteks on oma nõude kööki viimine (ta küll juba ammu teeb seda, aga panime selle ikka ta nimekirja), oma musta pesu pesukorvi panemine, WC käies vee peale tõmbamine, nõudepesumasinast nugade ja kahvlite korvi tühjendamine (meie eemaldame eelnevalt need kõige teravamad noad sealt)
Enda järgi asjade ära koristamist nõuame ka, aga kuna see on selline jooksev nõue siis seda me ta nimekirja eraldi ei pane. 
Taskuraha on ta juba mõnda aega saanud, nüüd siis otsa ka mõned kohustused-vastutused. 

Kokkuvõtteks võin öelda, et aasta 2013 oli hea aasta. Olen kindel, et 2014 tuleb sama hea kui mitte parem nii meile kui ka KÕIGILE TEILE!!!  HEAD UUT AASTA!!!

KOHTUMISENI UUEL AASTAL!!!

2 comments:

  1. Kõike head teile uuel aastal ja et kõik soovid täituksid!

    ReplyDelete
  2. Uuel aastal uue hooga......
    Kordaminekuid eile uuel aastal! :)

    Tarja

    ReplyDelete