Thursday, 7 November 2013

JÕULUD SAABUSID ÜLEÖÖ

Kolasin eile ringi ühel mu lemmikul interneti lehel, et endale mõnusat seelikut kuskilt leida. Ledsingi, isegi paar tükki. Kuna seelikuid oli mitmes tegumoes ja mitmes värvis, aga üsnagi soolase hinnaga, siis muutus otsuse langetamine üsna keeruliseks. Lõpuks tegin oma osalise valiku, aga otsustasin hommikuni oodata, et siis 'kaine' peaga ostukorv uuesti üle vaadata.
Täna päeval, kui kõik toimetused tehtud sain, hakkasin seelikut (seelikuid) tellima. Tegin lehe lahti ja, JA, JA, avastasin, et KÕIK ASJAD OLID ÄRA MÜÜDUD! OTSAS! Minu suuruses ei olnud enam ühtegi asja järele jäänud :( :(

No täiesti uskumatu. Eile oli veel terve hunnik ja täna juba nullis. Selle firmaga on veel sedasi, et kui otsa saab siis enam juurde ei tule nii, et lootust kuskilt midagi juurde saada on väga väike. 
Helistasin siiski igaks juhuks neile ja küsisin mis toimub? Vastati, et JÕULUD!
Niuks, ja mulle nii meeldis see kollane taskutega seelik…

Tõesti, jõulud on kohe ukse taga ja kuidagi on läinud nii, et sel aastal pole ma lillegi liigutanud jõulukingituste suunas. Eelmistel aastatel oli mul praeguseks juba enamus kinke ostetud.
Ma ei tea, võib olla õnnestub sel aastal tõesti kogu sündmust palju rahulikumalt võtta ja lihtsalt olla. Kuna Pete on siin paar nädalat kahe töölepingu vahel olnud siis ei ole otsest raha ka olnud mille eest kingijahile minna. Samuti kuna paljud lapsed, kellele me tavaliselt kinke ostame, on nüüd juba murdeealiseks saanud siis see kingi ostmine läheb aina raskemaks. 
Postitamisest ja jõulukaardide saatmisest rääkimata. Tihti on nii, et saatmine maksab rohkem kui kink ise ja kahju on vaadata kui lihtsalt saatmise eest tuleb kuskil 15 naela suurust summat välja käia. Ma parema meelega annaks selle raha juba kingisaajatele kui postkontorile. 

Ühesõnaga täielik jõulumotivatsiooni puudumine…aga ma ei kurda selle üle :)

2 comments:

  1. Huvitav küll, tõesti on Jõulude lainele veits raske saada sest õues päike sillerdab, taevas on pilvitu ja sooja oma 12 kraadi. Aga täna sukeldusin Porvoo kaubandusse ja ...tõesti selline tunne et Jõulutaat on kohe kohe uksele koputamas! Ja inimesed tõesti juba ostavad! Täna küll enam isadepäevaks, aga jõuluoste tehakse ka õhinal. Kollase seeliku kohta jääb vaid niipalju unistada et Jõulutaat su soovi kuidagi õigel ajal teada sai ja tema see oligi, kes kollase seeliku põske pistis, hahaa! :) Ja veel, usun et teil oli Mäemammaga Londonis lõbu laialt, kas pilte ka näha õnnestub? Tervitusi kõigile!

    ReplyDelete
  2. Biancat, pilte ei ole kuna Mäemamma külastus oli tõesti nii lühike ja kiireloomuline, et minul ei jäänud pildistamiseks aega (ei tahtnud ka rasket kaamerat kaasas kanda). Mäemamma tegi mõned pildid telefoniga, aga tal on parem telefon ka kui mul :)

    ReplyDelete