Thursday, 3 October 2013

NONONSENSE HOMMIKUSÖÖK LASTELE

Mulle eriti ei meeldi kui Greta hommikuti 'helbeid' sööb. Seda sel põhjusel, et enamus helbeid (ka kõige tavalisemad maisihelbed) on täis suhkrut. Ma ikka proovin, et lapse päev algaks suuremalt osalt pudruga ja mõnel üksikul päeval helvestega. 
Üks päev aga avastasin ma poes sellised hommikuhelbed (ma isegi ei tea kuidas neid eesti keeles kutsutakse). Kuna me kasutame teisigi BEAR tooteid siis jäid mulle need pakid kohe silma. 
Tegu siis helvestega kus ei ole mingit rämpsu, soola ega suhkrut sees.
Vähe sellest, et pakis puhas kraam sees, pakkid ise näevad samuti väga lõbusad välja. Eriti nendele, kes juba lugeda oskavad.
Koostisosadeks on jahvatatud täistera nisu, jahvatatud kaer, jahvatatud mais, jahvatatud riis, jahvatatud oder, kookosõie nektar ja sokolaadimaitselistel magustamatta jahvatatud kakao.'Bear' tooted tulevad alati koos väikese kaardiga kus on kirjas mõni huvitav fakt. Helveste puhul on need faktid karbile trükitud. Ma loen neid alati suure huviga :)
Maitse kohta ei oska ma teile ülevaadeta anda, kuna mina neid süüa ei saa, aga Greta ja Pete söövad neid küll suure rõõmuga seega arvata võib, et maitsevad hästi.
Osta saab neid 'Waitrose'-ist.

2 comments:

  1. Mul on siiamaani meeles kui hästi mulle maitsesid need helbed mida pakuti mulle hommikusöögiks kui Inglismaal olin. Kahjuks ei mäleta rohkem. Seal olid ka mingid valged helbed sees ...
    Meil lapsed söövad ka krõbinaid palju, liiga palju. Aga mul on valida kas hommikuti krõbinad või mitte midagi, olgu siis krõbinad :) No Marta sööb kohe lasteaias siis putru otsa :)

    ReplyDelete
  2. Seda on ka Asdas, Tescos ja Morrisonis.

    ReplyDelete