Saturday, 5 October 2013

HIIGLAMA VAHVA MAHEPOOD.

Eelmisel nädalal sattusin päris mitmel korral Londonisse ja ühe käigu ajal jäi meile ka 'Whole Food' pood ette. Ma olen siin blogis vist sellest poest juba kunagi kirjutanud, aga ma ei leia seda postitust enam ülesse. Vahet, ei ole. Tegus siis ühe super vägeva poega. Nagu ma aru saan siis on seal suuremalt osalt kõik mahe kaup. Kensingtoni Whole Food pood on ilmatu suur ja no tõesti nii võrratu koht, et ma oleks seal lausa mitu tundi võinud vabalt riiulite vahel kõndida ja igat toodet uurida. 
Turvamehele ei meeldinud eriti, et ma poes pilte tegin aga paar klõpsu sain siiski talletatud. Kasutasin tavalist fototkat seega kvaliteed jätab soovida.
Mis viga nii süüa teha kui poest ostes juba kogu värske kraam isegi valmis tükeldatud. Seemned ja muud teralised

Igasugu hommikusöögi helbed


Juustude jaoks oli koguni omaette tuba kus temperatuur just selline milline juustudele kõige paremini sobib.


Toidule lisaks oli seal ka terve korrus muud majapidamis kraami ja kosmeetikatarbeid. 
Kõige tipuks sai sealt ka karbikesega mahedat soojatoitu kaasa osta. Valida oli mitme supi, salati, juurikate ja isegi india toidute vahel. Kõik loomulikult ilusti ära märgistatud mis ainetega tegu, et minusugused allergilised saaks ka mõnust osa. Tõeline elamus. 
Seal olles mõtlesin, et küll ikka veab neil, kes sellise poe lähedal elavad. Praegu seda postitust kirjutades leidsin internetist nende lehelt teate, et nad avavad järmisel nädalal päris meie lähedal (Richmond-is) ka ühe oma poe. Hurraa, milline rõõm. Loodetavasti sama suure kui see Londoni oma :). 
Järgmisel korral saan siis paremaid pilte teha ilma, et peaks uuesti Londoni sõitma. 


7 comments:

 1. Ooooooh... See pood on ju täielik unistus :) KUNAGI elan ma veel UK-s ja siis ma tahan elada mõne sellise poe naabruskonnas :D Aitäh, et jagasid. Sihuke Londoni isu tuli jälle peale...

  ReplyDelete
 2. Noh sihukesed poed on ju alati kõige kallimates linnaosades (kuna selleks peab ju ikka raha olema, et sellisest poest endale süüa osta :) nii, et nende lähedal elamine võib osutuda üsna raskeks :) :)
  ...aga never say never!

  ReplyDelete
 3. Minu sòbranna elas Camdenis just selle poe làhedal :) Seega mina juba teadsin... ja ma oleks sealt ostnud vist kaasa kòike! ònneks olime ryanairiga ja kàsipagasiga...

  ReplyDelete
 4. Ruudi, sul siis vedas :)
  Ma kardan, et kui ma siia meie lähedal asuvasse värskelt avatud poodi lähen siin jätan ma sinna kogu mu kalendrikuu toiduraha :(

  ReplyDelete
 5. Whole Foods on tõesti super pood. Üks nende filiaal pidi Richmondis ka avatama. Me ei jõudnudki kahjuks selle avamist ära oodata...See oleks sulle lähemal, kui Kensingtoni oma. Kui ma nüüd ei eksi, siis oli avamine planeeritud sügisesse 2013.a, nii et mine uuri teinekord peale Richmondi pargi külastust. Oh, kus läheks ja möllaks seal isegi :)

  Tervitades,
  Eva

  ReplyDelete
 6. Kallis Eva, sa vist ei märganud, et mu postituse viimane lause ütleski, et sel nädalal avatakse see pood ka meie lähedal Richmondis :) :) :)

  ReplyDelete
 7. Oi, ei märganud tõesti. Nii tore, et see pood lõpuks valmis sai. Andis seda ikka oodata :)

  Ikka tervitades,
  Eva

  ReplyDelete