Sunday, 4 August 2013

ODAV RAAMAT

Kirjutasin kunagi siin ühest raamatust mis mulle väga meeldis. See ei ole kohe kindlasti kõikide maitsele aga kellele vana eesti aegne elu nii siin kui välismaal meeldib siis on see suurepärane teos. 
Põhjus miks ma sellest raamatust siin uuesti kirjutan on nimelt see, et praegu müüakse seda Apollos vaid 7.39 eest (täishind 23.45). Nii, et keda huvitab, jookske ostma :)

PS. Need kes veel märganud ei ole siis mul on ka blogis loetud raamatute lehed eraldi (blogipea all on kohe lingid). Ma sinna suurt midagi raamatutest endist just ei kirjuta aga mõnikord siiski. 


10 comments:

 1. Tere! Ma kunagi mõtlesin et kas Sinu maitsele võiks olla Käbi Laretei raamatud? Eesti päritolu muusik ja kirjanik, suurilmadaam. Minule on tema sulest ilmunu väga meeldinud just oma sügava inimlikkuse ja eheda tunnetuse poolest. Kui huvitab, tutvu.

  ReplyDelete
 2. Aitäh katrinliias, mul on Laretei raamatud täitsa soovi nimekirjas olemas :) Ühe isegi ostsin juba (oli allahindluses).

  Samas on mul veel nii palju soove mida osta tahaksin aga no need raamatud on siin ikka hirmus kallid.
  Viis raamatut ja juba ongi 100 eurot läinud :( aga õnneks raamatud on õks neid väheseid asju mille peale mul ei ole kahju raha kulutada (ise asi kust ma seda ruumi juurde saan kuhu need kõik ära mahutada).

  Kindlasti ostan sel korral veel ka
  http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/kahekümne-aastaga-ümber-maailma/1127297

  ja Aino Kallase teise raamatu.

  ReplyDelete
 3. Ja `´Minu...`´sarja raamatud on Tartus Petrone Prindi raamatupoes, Küütri 16 on vist aadress, õue kaudu, hinnaga 11 euri. Odavamad kui raamatupoodides ja seal alati hea valik. Tore et laretei huvi pakub, usun et ei pea pettuma :)

  ReplyDelete
 4. MInu raamatud tuleb juurde nii ruttu, et lausa võimatu :) Mul on enamus olemas, välja arvatud need mis viimati ilmunud on. Samas kuna ma lugesin viimati minu Toba ja olin selles NIII pettunud siis ma praegu ei hakka uusi üldse juurde ostmagi. Keskndun sel korral 'korralikule' kirjandusele :)

  Samas mulle taas VÄGA meeldis Minu Prantsusmaa. Nii väga, et ma ei oska isegi seda sõnadesse panna. Kõik tundus kuidagi nii tuttav nagu ma oleksin ise seal elanud kuigi tegelikult ei ole aga ju siis vist aitas sellest, et olen palju käinud ja sellist maakoha Prantsusmaad oma silmaga näinud. Meil on kindlasti plaan üks päev külastada neid losse mida raamatus kirjeldatakse.
  Kui sa seda raamatut veel lugenud ei ole siis soovitan soojalt. Ma arvan, et sulle see kindlasti meeldiks :)

  ReplyDelete
 5. Jaa, lugesin kusagilt katkendit Minu Prantsusmaast ja juba see stiil tundus nii kaasakiskuv.Pole veel lugenud, ongi üks väike unistus see osta kui Tartusse jõuan. Ja Minu Tokyo vastu on ka suur huvi.Jaapan on minu elus tähtsal kohal ja Mall Nukke kirjutas väga hästi, usun et Tokyo raamat on ka huvitav sest sellest linnast ju annab kirjutada. Aga ...mõned viimatiilmunud , just arengumaid puudutavad raamatud olen ilma süümepiinadeta kõrvale jätnud. Pole nagu eriti vist päris minu rida. Just nimelt, et parem loen väärtkirjandust. Muide, Hallid Varjundid löövad soome lugejate seas palju laineid, ma kohe imestan.

  ReplyDelete
 6. Minu Prantsusmaa oli hea (ei jòudnud aja puudumise tòttu lòpuni lugeda!) juba eessònast saadik! Minu Prantsusmaaga sarnane kogemus! Soovitan!

  ReplyDelete
 7. Reine, ma ju kirjutasin siin , et mulle Minu Prantsusmaa VÄGA meeldis :) :) Loodan, et sul õnnestub see ikka kunagi lõpuni lugeda.

  ReplyDelete
 8. ja Alice, ma lihtsalt kinnitasin sinu kirjutatut.... *sigh*

  ReplyDelete
 9. Vabandan mitte arusaamise pärast.
  Eeldasin, et siia jäetud kommentaarid on ikka mulle mõeldud :)

  ReplyDelete