Friday, 12 July 2013

ETTEVALMISTUSED KUUMALAINEKS

Meile ennustatakse homseks (või siis tänaseks, olenevalt millal te seda loete) suurt kuumalainet. Kõrgemate temperatuuridega veel kui eelmisel nädalalõpul. No eks see olene kellele on 34 kraadi ringis kõrge kellele mitte. Meie puhul siin linnas sellised kraadid on ikka üsna tapvad. Mere ääres olles aga oleks lausa nauditavad.
Kõige hullem on veel see, et me maja muutub sellise ilmaga kohe saunaks. Ei aita kui hoiad aknaid lahti või kinni. Paariks päevaks ei viitsi vist hakata ka õhujahutajat kuurist välja vedama.
Ma ei tea kuidas me hakkama saame kahe suure sünnipäevapeo külastamisega. Mul juba ainuüksi sellele mõeldes hakkab higi voolama.
Greta aga teab täpselt mis sellise kuumuse vastu kõige paremini aitab. Kuidas ta selle ämbri sisse ära mahub ma ei tea :)

2 comments:

 1. Tere!
  Olen nii-nii mitmel korral tahtnud seda teha aga nüüd siis lõpuks annan ka ennast Sinu blogi ustava lugejana üles. Sattusin siia juba mõni kuu tagasi, otsides ideid oma 2 aastaseks saava tütre sünnipäeval pakutavate toitude jaoks. Esmast postitust ma ei mäletagi, hakkasin kohe huviga edasi lugema. Ja olin kohe lummatud.

  Sinu pildid on imetlusväärsed ja mulle tohutult meeldivad Sinu põhjalikud postitused lapse arengust, teda huvitavatest raamatutest, mänguasjadest ja toredatest tegevustest. Ja loomulikult kaunid fotod Inglismaast. Aastaid tagasi elasin ühel suvel mõnda aega Windsoris ja Sinu postitus selle imelise linnakese teemal tõi nii palju toredaid mälestusi esile taas :)

  Ahjaa, kuuma suve puhul ei aita miski muu paremini kui täispuhutav väike bassein. Meil on see pidevalt kasutusel ja kui liumägi ka veel otsapidi sinna sisse panna, siis on paar tundi sulistamist garanteeritud.

  ReplyDelete
 2. Sirliiz, oi kui tore, et sa siia endast märgi maha jätsid :) ja tore kuulda, et sulle me blogi ja fotod meeldivad.

  Väike bassein on jah sellise ilmaga mõnus möllamiseks aga kuna meil sellist ilma viimaste aastate jooksul on nii vähe olnud siis me ei ole hakanud uut basseini ostma, eriti kui laps ämbrigagi nii rahul on :) Ja ega see kuumalaine nagu nii kauem ei kesta kui paar päeva

  Ilusat suve su perele!

  ReplyDelete