Tuesday, 25 June 2013

SOKOLAADID

Vot selline valik Lindt sokolaadi meil siin ühes poes. Tegu pole isegi mitte mingi erilise sokolaadipoe või supermarketiga vaid pisikese farmipoega. Õnneks, et ma neid sokolaade ise süüa ei tohi kuna muidu vist küll enne rahu ei saaks kui kõik sordid maitstud :)

5 comments:

 1. Ostan ka vahepeal. Tegelikult pean tunnistama, et nad on üsna kallid võrreldes tavaliste šokolaadidega. Pistaatsia oma oli hea. Samas hind on krõbe ja nii palju nad ka paremad pole, et ma oleks nõus maksma seda hinda :D
  Karbid on aga ilusad :D

  ReplyDelete
 2. Pole hullu, et Sa neid süüa ei saa. Tume šoks on neil veel ok, aga teistesse(n. igasugu täidistega) on koostisse siginenud palmiõli, glükoossiirupit, taimerasva jm. odavat täiteainet, mis kellellegi kasulikud süüa pole.

  ReplyDelete
 3. Jane, just selle pistaatsia oma mu ema ostisgi sellest valikust :) (mina pakkusin, et see võiks ehk hea olla). Aga jah see tahvlike maksis üle 2 naela nii, et psna kallis. Need tavalisemad segasordid on meil ikka odavamad aga noh kui sokolaadi harva süüa siis võib ju lubada :)

  Pagulane, seda on lohutav kuulda, et sisu on sitt :) Ma nii kaugele ei jõudnud, et uurima hakata mis sees on. Ega meil kodus keegi neid täidisega sokolaade ei söögi Pete eelistab tavalisi tumedaid ja vahel piimakaid ning Greta saab vaid Lindt väikeseid sokolaade mis tavaliselt on lihtsalt piimakad.

  Mina avastasin, et mina saan süüa Eesti Kalevi tumedat kirsi sokolaadi ja tumedat Kalevi maapähklitega sokolaadi. Ma küll hoian ennast suhkrust eemale aga no sellist Eesti kraami saab nagu nii nii harva, et siis luban endale. Praegu on mul käsil see kõige suuremates mõõtmetes Kalevi oma ja küll on ikka hea (see kirsikas on ka väga hea) Võrreldes siis kohalike sokolaadidega.

  Muideks just need kaks sorti on ka minu siinsete ühtede tuttavate inglaste lemmikud ja iga kord kui ma Eestis käin siis ostan neile kaasa.

  ReplyDelete
 4. Hei Alice! :) Milline suurepärane pakkumine (lisaks siis praegusele ahvatlevale shoksi-postitusele ;))
  No ei osanud mina siit su kontakti leida, seega - minu mailiaadress on kyllitell@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Külli, saatsin sulle emaili (kontrolli juhul kui peaks spam boxi minema :)

  ReplyDelete