Monday, 10 June 2013

MEIE TALENDID

Meil on siin iga aasta selline saade nagu Britan's Got Talent. Nagu pealkiri juba ütleb siis on tegu talendisaatega kus igasugu hulle ja vähem hulle esinema tuleb. Saate võitja saab peale rahalise auhinna ka võimaluse esineda Kuninganna ja ta pere ees Royal Variety Performance. Noh kokkuvõtlikult öeldes selline hea meelelahutussaade mida laupäeva õhtul vaadata. Züriis oli taas sel aastal meil siin üks kuulus koomik (näitleja ja kirjanik) David Walliams. Me tegelikult vaatamegi seda saadet rohke tema pärast kui nende ülejäänud talentide pärast. Ta on hästi naljakas tegelane ja annab sellele saatele palju särtsu juurde. 
Sel aastal aga pidime tõdema, et kohale oli tulnud üsna palju andekaid ja tõeliselt nauditavaid inimesi. Sel aastal oli ka rekord arv lapsi saatest osavõtmas ja näiteks 11 -st finaalistist olid pooled lapsed. 
Ma isiklikult on juba villand nendest ingli häälega laps lauljatest kellest peale saadet midagi enam ei kuule aga sel korral oli meil Petega lausa 3 suur lemmikut.
Üks nendest oli tantsugrupp Pre-skool. No need väikesed tegelased tantsisid tõesti võrratult. Tegu siis 5-6 (ja võib olla paari heal juhul 7) aastaste lastega. Nad olid oma olemiselt nii nunnukad ja kui nad tantsisid siis unustasime vahepeal ära, et tegu nii väikeste lastega kuna nad tantsisid nii professionaalselt ja veatult. 
Siit väike klip nende tantsust. Kahjuks see ei ole just kõige parema kvaliteediga (arvatavasti kiire liikumise pärast) aga annab mingi ülevaate siiski. Teiste tantsude videod on veelgi halvema kvaliteediga.Teine väga suur lemmik oli 14 aastane Gabz. Tema tuli lavale sellise lauluga. Järgmisel päeval ei olnud mitte ainult meie Petega need kes seda laulu hümisesid vaid ka Pete tööl ta kolleegid ja lasteaia väraval suurem osa emadest. Täiesti uskumatu, et 14 aastane tütarlaps võib sellise hiti oma magamistoas valmis kirjutada mis põhimõtteliselt kohe edetabelite tippu läheks. 
Tema esimene esitus saates oli selline:

Ja kui ta semifinaali edasi sai siis laulis ta seda laulu juba koos taustalauljatega nagu proff ise :)

Finaalis laulis ta oma järgmise ise kirjutatud laulu (tal on muideks kodus 30 valmiskirjutatud laulu olemas), mis samuti edetabeleid vallutaks. Tüdruk ise on nii armsa iseloomu ja käitumsiega, et lausa lust vaadata.
Jack Carroll aga oli poiss (14 aastane) kellele me pöialt hoidsime, et ta võidaks. Tõeliselt andekas koomik. Ma ei ole nii tabavaid nalju pikka aega koomikute suust kuulnud ja me Petega tõeliselt nautisime ta esinemisi.
Kahjuks küll ma ei usu, et paljud UK väljaspool elavad inimesed saavad ta naljadest hästi aru kuna need naljad suuremalt osalt siiski puudutavad meie siinset elu ja siinseid tegelasi aga ma panen need kaks klippi ikkagi siis ülesse.

Ja tema finaali esitus.

Kahjuks jäi Jackil 7% häältest puudus, et võitjaks tulla seega pidi leppima teise kohaga. Meil oli väga kahju selle pärast, seda enam, et võitjaks tuli hoopis Hungarlased (kuigi ka nemad olid tõeliselt hea).

4 comments:

 1. Oi, kui tore, et sa kirjutasid, ma kohe mõnuga vaatasin kõik videod ära. Talendisaated on nii ägedad! See 14-aastane tüdruk oli väga äge ja see stand up ka... Ehkki ma päris kõigest aru ei saanud :P

  ReplyDelete
 2. No näed kui hea siis :)
  Ma just mõtlesin siin paar päeva, et kas postitada seda sissekannet või mitte kuna ma ise tihti ei viitsi teiste blogides selliseid videoklippe vaadata (välja arvatud kui tegu on blogija enda tehtud videodega) ja kahtlesin, et kas siis on mõtet enda omasse selliseid toppida. Ma nende teiste laps-staaride omasid siiski ei pannud kuna need olid sellised klassikalised hea häälega laps lauljad aga vot see 14 aastane on küll täielik hitt mutt :)

  ReplyDelete
 3. Meil oli ka see saade 2 või 3 hooaega. Ühel aastal võitis rohupillimängija. Ka superlahe :)
  Unustasin ka ennast videoid vaatama ja nüüd ma jään tööle hiljaks :D

  ReplyDelete
 4. Näed, ma olenyks neist kes kunagi sellisedi postitusi isegi ei ole, aga mingist toukest tegin korraks kommentaarid lahti ja naed, laksin tagasi ja vaatasin videod ära....

  ReplyDelete