Wednesday, 26 June 2013

(JÄLLE) UUS SEELIK

Käisime eile emaga poodides. Ma ise ei oleks sinna tükkinud (kuna tean, et siis alati leian midagi mida osta) aga kuna ema on siin siis tema pärast läksime. Noh, ma siis korraks hüppasin White Stuffi poodi sisse. 
Sinna on eriti 'kerge' Gretaga minna kuna seal on eraldi väikene lauake kust igaüks võib endale igasugu küpsiseid, mahla ja teed pakkuda ja kuna Greta teab, et seal selline 'paradiisi' nurgake on siis ta tavaliselt lausa keksib sinna poodi sisse. Laua kõrval on ka suur mugav tugitool kus ta siis istub ja küpsiseid mugib, nii kaua kui mina (meie) riideid imetleme. Ma tavaliselt 'skännin' selle küpsistevaagna seal üle ja tembeldan selle sordi mida vaagnal kõige rohkem muna sisaldavaks. Noh, et Greta ennast seal nendest küpsistest hulluks ei sööks ja vähemalt ühest sordist eemale hoiaks (kuigi ega ta neid nagunii sellises mahus ei tahagi süüa aga kui valik on väiksem siis on ka kiusatust vähem)
Riietusruumis saab seal samuti rahus riideid selga proovida ilma, et laps süüa või pissile nõuaks, või lihtsalt suurest tüdimusest poest lahkuda tahaks kuna sinna on ülesse pandud väikene laste indiaanlaste telk kus igasugu raamatuid ja mänguasju sees on. Just selline mõnus hubane telgike mille sees ma isegi hea meelega patjade peal pikutaks. Nii, et kui mul peaks Greta juhtuma linna minnes kaasas olema siis seda poodi külastades oleme me mõlemad õnnelikud. 

No ja nagu alati siis poodi sisse piiludes oli ka sel korral sealt võimatu ilma midagi ostmata taas välja hiilida. Nägin seal jälle sellist kahepoolega seelikut, mis istus kui valatud, ja ma lihtsalt pidin selle ära ostma. Ma küll ei tea kus ma nende kokkuostetud seelikutega käima hakkan kuna õiget suveilma meil siin ei ole ja Eestisse tulles läheb ka seal kindlasti ilm sitaks, aga noh vähemalt on mul nüüd hunnik seelikuid mida saan kapis imetlemas käia :) 
Tegelikult oli meil täna natuke soojem ilm ja ma isegi sain uue seeliku testitud. Ma pean ütlema, et see seelik meeldib mulle oma mustrite poolest isegi rohkem kui see mille ma eelmisel korral ostsin.

Üks pool


teine pool


10 comments:

 1. Kuule, kulla rüütlimamma,
  Me tiksume Suga ikka mingis ajuvabalt samas rütmis. Istusin täna ( pakun et samal ajal kui sina poes olid) internetis white stuffi kodukal ja eelvalisin kleite välja ;-) neil on niiiiiiii ilusad kleidid! Ma ei jõua ära oodata, millal proovikabiini saan.

  ReplyDelete
 2. MUIDEKS kui ma seal poes olin siis ma AUSALT mõtlesin korraks su peale. Ma ei teagi enam miks või mida aga sa olid mu peas.
  Hiljem hakkasin sulle Fat Facest ühte kotikest ostma aga siis tuli mulle meelde, et sa ju tuled kohe ka ise siia nii, et see poleks üldse üllatus olnud :)

  Tead kahjuks paljud White Stuffi kleidid on sellise lõikega mis meile väikestele kõhnakestele (:D) ei istu eriti ilusti seljas AGA näiteks see esilehel olev Olympic dress (ja seda sama stiili kleidid) aga istub küll kui valatud. See on natuke seda moodi kui sinu tumesinine Espriti oma ;D. Ma tahtsin ka sellist tumesinist aga kui Pete mulle seda eelmisel aastal enne Itaaliasse lendamist ostma läks siis oli vaid mustrilist järgi (mis mul ka on kuigi tumesinine on endiselt mu lemmik).
  Ma pean nüüd vahepeal natuke raha koguma enne kui julgen sinna poodi tagasi minna aga ma vist ikka plaanin selle tumesinise kleidi sealt ka ära osta.

  Vot selline pikk ja põhjalik kommentaar tuli :)
  Teile aga imelist reisi! :)

  ReplyDelete
 3. Riina sa kindlasti saaks sellise seeliku õmblemisega ise ka hakkama kuna sa oled ju õmblemises meister :)
  Ma kujutaks ette, et kui ma õmbleja tüüpi oleks siis läheksin poodi ja kopiks stiili ning läheks koju õmblema :)
  Riietusruumis saaks isegi kiiresti lõiked välja joonistada (selles poes on üsna suured riietuskabiinid :) :)

  ReplyDelete
 4. Ma tegelikult vaatasingi, et lõige pole sugugi keeruline. Ja juba uurisin ka kuidas need nööbid seal täpselt on. Palju raskem on leida ilusat kangast ja veel kaks tükki, mis on erinevad, aga sobivad siiski omavahahel.

  ReplyDelete
 5. Võib olla tasub sul kangast Eestis vaadata? Ma olen teiste blogidest märganud, et Eestis on väga ilusaid kangaid müügil ja vähemalt meie siinsete hindadega võrreldes ka palju odavamad :)

  ReplyDelete
 6. See'p see häda on, et tavaliselt tulen Eestist kohver kangaid täis. Meil maksavad ka head kangad palju ja sellist Abakhani sarnast kaupa on vähem. Me paari nädala pärast läheme, eks sii vaatan selle pilguga ringi ;-)
  Sa ikka tee edaspidi ka riidepostitusi - need on inspiratsiooniks!

  ReplyDelete
 7. No eks ma proovi, kuigi ma kohe üldse ei ole mingi moe järgija või muidu (enda) riiete järgi hull :) Sellele pööran aga küll tähelepanu, et kogu me pere korralikult, puhtalt ja meeldivalt alati riides oleks aga viimast moodi ei järgi.
  Ma alles hiljuti (tänus White Stuffile ja mõnele teisele poele) olen hakanud ka endale riideid ostma, siis selliseid natuke moekamaid ja mitte alati klassikalist kraami.

  Mina ei saa kunagi oma kapis sellist korda luua, et visata välja kõik need asjad mida ma pikka aega kandnud ei ole, kuna ma tean, et üks päev panen kohe kindlasti asja taas uuesti selga. Mul on kasutusel üsna mitu riietuseset mis võivad vabalt üle 7 aasta vanad olla ja mis on kapis paar aastat seisnud aga nüüd tihedalt jälle kasutuses. Välja saan visata vaid seda kraami mis kohe algusest peale ei ole ehk olnud need 'õiged' aga mis on siiski ostetud ja hiljem seisma jäänud.

  Ma kogun vahepeal nautke raha enne kui julgen uuesti White Stuffi poodi sisse minna ja kui ma peaksin sealt taas millegi ilusaga välja kõndima siis annan ka teile siin teada :)

  ReplyDelete
 8. Peaks ka ikka õmblusmasina välja otsima ... kuigi ma satun Tallinnasse (kangapoodidesse) ilmselt harvem kui teie :P

  ReplyDelete