Wednesday, 12 June 2013

AITAB

Suve ikka veel ei ole. Vahepeal ilmutas ennas paariks päevaks aga nüüd panime majakütte tagasi sisse... 
Vähe sellest siis see paganama kõhuviiruse rohi mida ma siin VAID paar korda võtsin sisaldas mikro elemendina laktoosi ja tänu sellele imepisikesele kogusele on mul nüüd täie võimsusega nohu ja kurk on VÄGA valus. Ma pean selle endale kuskile seina raiuma, et ka kõige väiksem kogus laktoosi tekitab minu puhul valusa nohu. Mitte, et ma üldse tihti mingeid rohtusid võtaks aga vot just sellepärast ma unustangi ja arvan, et mida see imetillukene kogus ikka teha saab. Saab aga küll...

7 comments:

 1. Nyyd om itaalias ka làmmi :) oled juba terve?

  ReplyDelete
 2. Meile onneks joudis suur suvi kohale, saan piisavalt nautida/kannatada enne kui Eestisse pääseb. Millal teie siis see aasta ka lähete? Uurin juba ette, muidu käite kiirelt ära, et ma ei pane tähelegi. See aasta vôiks kindlasti kokku saada, eriti veel kuna pole just väga kaugele kokkusaamiseks minna vaja :)

  ReplyDelete
 3. Mina lähen Gretaga Eestisse 22 juulil kuni 14 augustini (või midagi sellist, praegu peast täpselt ei mäleta aga igal juhul selles vahemikus oleme seal). Esimese nädala hakkab Greta hommikul lasteaias käima. Lasteaia nime jälle peast ei itea ja kuna oleme praegu puhkusel ja siin on NIIIII aeglane internet siis ei hakka üldse otsima ka :)

  Kokku oleks tõesti tore saada. Ma kirjutan sulle kui Eesti puhkusele lähemale jõuame ja annan sulle mõned kontakt andmed, et siis midagi organiseerida :)

  ReplyDelete
 4. meie jòuame ka kuskil juuli viimastel pàevadel ja oleme kuni 221 august Eestis. kui te midagi organiseerite siis me katsume ka kohale tulla!

  ReplyDelete
 5. No näed siis kokkusaajaid rohkemgi veel :) Riina on ka võib olla samal ajal Eestis nii, et võib olla soovib tema ka meiega ühineda :)

  Ma küll praegu ei saa siin midagi organiseerma hakata kuna oleme puhkusel ja meil on siin NIIIIIIII aeglane internet, et ma võiks isegi kindad valmis kududa selle ajaga kui ma ootan oma kommentaaride akna avamist (mitte, et meil siin praegu kindaid vaja läheks).
  Aga ma võtan teema uuesti ülesse kui aeg lähemale jõuab.

  ReplyDelete